پلان کاری پروژه (AHEAD) از سوی هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی استماع گردید

baqir_admin
Wed, Mar 03 2021 4:59 AM
ل

این پلان بخشی از پلان پنجساله پروژه یاد شده می باشد که از سوی دفتر اداره انکشاف بین المللی ایالات متحده امریکا تمویل می گردد.

در محفلی که به همین مناسبت در وزارت تحصیلات عالی دایر شد، وزیرتحصیلات عالی، معینان علمی و مالی و اداری و تعدادی از روئسای ادارات مرکزی این وزارت و مسوولان اداره ( USAID) و پروژه (AHEAD) شرکت نموده بودند.

در این نشست نخست پلان کاری متذکره توسط یک تن از مسوولان این دفتر در بخش های زراعت، طب، تجارت و تعلیم و تربیه ارایه گردید.

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با تشکر از همکاری های قبلی اداره ( USAID) در بخش تقویت تحصیلات عالی کشور و آمادگی این اداره برای تطبیق پروژه های جدید در این عرصه، برنامه های کاری خویش را در راستای توسعه و پیشرفت تحصیلات عالی کشور تشریح نموده همکاری اداره ( USAID) را در زمینه مؤثر خواند.

همچنان معینان علمی و مالی و اداری این وزارت نیز روی نیازمندی های وزارت تحصیلات عالی و تلاش جهت هماهنگی پلان کاری پروژه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان با پلان استراتیژیک وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده نظریات و پیشنهادات شان را در زمینه ارایه کردند.

پلان کاری متذکره پس از بحث و تبادل نظر در پرنسیب مورد تایید هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی قرار گرفت.

همکاران پروژه (AHEAD) با تشکر از وزارت تحصیلات عالی وعده سپردند تا نظریات و پیشنهادات مسوولان این وزارت را در پلان یاد شده شامل نمایند.

Latest news

Sat, Jan 18 2020 7:36 AM
Background image

Inauguration of ICT center and The Online courses recording studio of Kabul University of Medical Sciences (Abu Ali Ibn Sina)

Acting minister of the Ministry of Higher Education inaugurated the ICT center and the online courses recording studio of Kabul University of Medical Sciences'(Abu Ali Ibn Sina).

Actin. . .

Mon, Jan 13 2020 5:35 AM
Background image

Higher Education Ministry’s Commission for students’ Credit Transfer Notification (1398)

  1. According to the Credit Transfer bill, the specified Credit Transfer period is only Jadi and Dalwa months.
  2. For Credit Transfer, the applicants don’t need any application letter; they. . .

BACK TO NEWS