پلان کاری پروژه (AHEAD) از سوی هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی استماع گردید

baqir_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۴:۵۹
ل

این پلان بخشی از پلان پنجساله پروژه یاد شده می باشد که از سوی دفتر اداره انکشاف بین المللی ایالات متحده امریکا تمویل می گردد.

در محفلی که به همین مناسبت در وزارت تحصیلات عالی دایر شد، وزیرتحصیلات عالی، معینان علمی و مالی و اداری و تعدادی از روئسای ادارات مرکزی این وزارت و مسوولان اداره ( USAID) و پروژه (AHEAD) شرکت نموده بودند.

در این نشست نخست پلان کاری متذکره توسط یک تن از مسوولان این دفتر در بخش های زراعت، طب، تجارت و تعلیم و تربیه ارایه گردید.

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با تشکر از همکاری های قبلی اداره ( USAID) در بخش تقویت تحصیلات عالی کشور و آمادگی این اداره برای تطبیق پروژه های جدید در این عرصه، برنامه های کاری خویش را در راستای توسعه و پیشرفت تحصیلات عالی کشور تشریح نموده همکاری اداره ( USAID) را در زمینه مؤثر خواند.

همچنان معینان علمی و مالی و اداری این وزارت نیز روی نیازمندی های وزارت تحصیلات عالی و تلاش جهت هماهنگی پلان کاری پروژه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان با پلان استراتیژیک وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده نظریات و پیشنهادات شان را در زمینه ارایه کردند.

پلان کاری متذکره پس از بحث و تبادل نظر در پرنسیب مورد تایید هیئت رهبری وزارت تحصیلات عالی قرار گرفت.

همکاران پروژه (AHEAD) با تشکر از وزارت تحصیلات عالی وعده سپردند تا نظریات و پیشنهادات مسوولان این وزارت را در پلان یاد شده شامل نمایند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۵۵
Background image

جلسۀ شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی دایر شد

جلسۀ شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست پوهندوی سید فرهاد شهیدزاده معین امور محصلان این وزارت  با اشتراک رییسان امور محصلان دولتی و خصوصی، ارزیابی اسناد برون مرزی،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴۶
Background image

رییس جدید انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

 پوهندوی علی جان عادل به حیث رییس ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد.

در محفل معرفی پوهندوی عادل، پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی، با ابراز. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۲۰
Background image

ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان خدمات ملکی در چهار پوهنتون ولایات برگزار شد

به اساس پلان ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی  در رابطه به ارتقای ظرفیت کارکنان خدمات ملکی پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی دولتی ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان. . .

BACK TO NEWS