اطلاعیه بورس های تحصیلی دوره لیسانس پوهنتون البخاری کشور مالیزیا!

Akmal_admin

Due

-

Location مالیزیا

سفارت افغانستان مقیم کشور کوالالامپور از اعطای بورس های تحصیلی دوره لیسانس برای جدید الشمولان سمستر ماه اکتوبر2022 تحت شرایط ذیل خبر داده است که بورس مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی بصورت آزاد اعلان می گردد.

شرایط و اسناد مورد نیاز:

- داشتن شهادت نامه مکتب که فیصدی نمرات آن کمتر از 70 فیصد نبوده و درعین حال تائیدی وزارت امور خارجه را نیز دارا باشد "اصل شهادت نامه در زمان ثبت نام ضروری میباشد."

- پاسپورت .

- تذکره تابعیت .

- عواید ماهوار خانواده کاندیدان کمتر از "300" سه صد دالر امریکایی باشد.

- سن متقاضی بین 18 الی 22 سال باشد.

- حالت مدنی کاندید مجرد باشد.

بورسیه مذکور شامل فیس تدریس، لیلیه و جیب خرج محصل در طول دوره تحصیل می گردد.

برای معلومات بیشتر در مورد رشته های تحصیلی، چگونگی تمویل مصارف و سایر موارد علاقمندان میتوانند به آدرس انترنتی apply.aiu.edu.my مراجعه و فورم در خواستی را تکمیل و تمام اسناد را جهت ارزیابی پوهنتون به لینک مربوط ارسال نمایند.

کمیته ارزیابی پوهنتون مزبور اسناد تحصیلی کاندید ها را مرور و در صورت ضرورت کاندیدان به صورت انفرادی از طریق آنلاین مصاحبه انجام داده و به افراد واجد شرایط بورسیه اعطا می نماید و متقاضیان که موفق به دریافت بورس شوند دروس شان در سمستر ماه اکتوبر 2022 آغاز خواهد شد .

بناً به اطلاع علاقه مندان واجد شرایط رسانیده می شود، در صورتیکه خواهان ثبت نام در بورس های تحصیلی کشور مذکور باشند بر علاوه تکمیل پروسه ثبت نام آنلاین در وب سایت مذکور قبل از تاریخ 31 جولای 2022 مطابق 24/4/1401 می توانند جهت ثبت نام به غرفه شماره (15)پذیرش بخش ارتباط خارجه و تنظیم بورس ها همراه با اصل اسناد تحصیلی خویش مراجعه نموده و یک کاپی از اسناد خویش را تسلیم نمایند.

sa

آخرین بورسیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۲ - ۷:۵۱ مالیزیا
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور مالیزیا در مقاطع ماستری و دوکتورا

وزارت امور خارجه مالیزیا از اعطای ۱۰۰ سیت بورسیه های تحصیلی رقابتی در مقاطع ماستری و دکتورا به کاندیدان که دارای واجد شرایط ذیل باشند، خبر داده است.

شرایط و تمهیدات بورسیه:

۱ – سن . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۰:۳۰ قزاقستان
Background image

اطلاعیه بورسهای تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

دولت محترم قزاقستان از اعطای 14سیت بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس در رشته های مختلف به استثنای رشته های طبی در سال جاری خبر داده است۔
اسناد مورد نیاز:
•    شهادتنامه مکتب با داشتن حد اقل . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۷:۱۱ مالیزیا
Background image

اطلاعیه بورس های تحصیلی دوره لیسانس پوهنتون البخاری کشور مالیزیا!

سفارت افغانستان مقیم کشور کوالالامپور از اعطای بورس های تحصیلی دوره لیسانس برای جدید الشمولان سمستر ماه اکتوبر2022 تحت شرایط ذیل خبر داده است که بورس مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت . . .