معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی با نمایندگان پروژه امانت دیدار کرد

baqir_admin
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۲:۳
ل

نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در سومین جلسه با نمایندگان پروژه امانت روی چگونگی همکاری در راستای ارتقای ظرفیت مسلکی، حمایت های حقوقی و ترویج حکومت داری الکترونیکی صحبت نمودند.

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی گفت که حکومت داری الکترونیکی و دیجیتل سازی اسناد پوهنتون های دولتی و خصوصی از اولویت های کاری وزارت تحصیلات عالی برای ایجاد سهولت در روند عرضه خدمات اداری است.

نور احمد درویش هم چنان با اشاره به مشکلات طی مراحل اسناد و دیپلوم های نهاد های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی گفت که همکاری پروژه امانت گذشته از موضوع ارتقای ظرفیت در بخش های اداری در راستای ساده سازی روند طی مراحل اسناد خارج مرز و طی مراحل اسناد  نهادهای خصوصی و دولتی از نیازمندی های است که باید روی آن تمرکز صورت بگیرد.

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی ضمن تأکید بر حمایت از طرح این پروژه برای ساده سازی سیستم اداری از رهگذر ایجاد ساختارهای الکترونیکی از آنان خواست تا برای عملی کردن این پروژه  یک توافق نامه که مسوولیت های طرفین در آن مشخص گردد ترتیب گردد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۵۵
Background image

جلسۀ شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی دایر شد

جلسۀ شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست پوهندوی سید فرهاد شهیدزاده معین امور محصلان این وزارت  با اشتراک رییسان امور محصلان دولتی و خصوصی، ارزیابی اسناد برون مرزی،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴۶
Background image

رییس جدید انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

 پوهندوی علی جان عادل به حیث رییس ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد.

در محفل معرفی پوهندوی عادل، پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی، با ابراز. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۲۰
Background image

ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان خدمات ملکی در چهار پوهنتون ولایات برگزار شد

به اساس پلان ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی  در رابطه به ارتقای ظرفیت کارکنان خدمات ملکی پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی دولتی ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان. . .

BACK TO NEWS