معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی از فعالیت های نشراتی و طباعتی ریاست نشرات، اطلاعات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی دیدار نمود.

eshaq_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۷:۴۲
tyhdfghrt

در این دیدار مفتی محمد طاهر احمد معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی ضمن دیدار از فعالیت های نشراتی و طباعتی ریاست نشرات، اطلاعات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی، خواست ها و مشکلات بخش های مسلکی و تخنیکی این ریاست را استماع نمود.
وی در این دیدار از کارکرد ها و فعالیت های ریاست نشرات این وزارت قدردانی نموده اظهارداشت که در قسمت حل مشکلات شان بادرنظرداشت امکانات مالی توجه خواهند کرد.
قابل ذکر است که ریاست نشرات وزارت تحصیلات عالی در تشکیل خویش دارای سه آمریت می باشد که شامل آمریت های اطلاعات و نشرات، مطبعه و روابط عامه بوده و هر آمریت در راستای کاری خویش با صداقت و اخلاص کامل وظایف محوله شان را که از سوی مقام ریاست سپرده می شود انجام می دهند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۱:۸
Background image

جلسۀ نوبتی شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی، تحت ریاست مفتی محمد طاهر احمد معین امور محصلان این وزارت امروز دایر گردید.

در آغاز جلسه معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در رابطه به برنامه ها و پلان های معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده از مسئولان ادارات مرکزی این وزارت خواست که مطابق. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۹:۳
Background image

به منظور آشنایی کارمندان وزارت تحصیلات عالی با کار شیوه ارزیابی اجراات سالانه، ورکشاپ سه روزه از سوی اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی در تالار کنفرانس های این وزارت دایر شد.

در آغاز ورکشاپ یاد شده مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی پیرامون ارزش علم صحبت نموده گفت که در هر مرحله زندگی انسان به کسب علم نیاز دارد. موصوف همچنان از. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۴:۴۵
Background image

تفاهمنامه همکاری به منظور تطبیق پروسه های ساده سازی شده وزارت تحصیلات عالی، میان مسئولان وزارت تحصیلات عالی و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی امضا شد.

تفاهمنامه متذکره توسط شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی و مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی به امضا رسید.
سرپرست وزارت تحصیلات عالی. . .

BACK TO NEWS