تفاهمنامه همکاری به منظور تطبیق پروسه های ساده سازی شده وزارت تحصیلات عالی، میان مسئولان وزارت تحصیلات عالی و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی امضا شد.

eshaq_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۴:۴۵
efdsfsa

تفاهمنامه متذکره توسط شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی و مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی به امضا رسید.
سرپرست وزارت تحصیلات عالی حین امضاء تفاهمنامه یاد شده از اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی تشکری نموده این پروسه را در راستای تسریع و شفافیت در امور کاری وزارت تحصیلات عالی مؤثر خواهند.
وی اضافه نموده گفت که پالیسی امارت اسلامی افغانستان ساده سازی و ارایه خدمات بهتر به مردم می باشد. موصوف همچنان به مسئولان پوهنتون های کشور هدایت داد تا از پروسه های سازده شده استفاده نموده و خدمات خوبتر و بهتر را به مردم ارایه نمایند.
همچنان مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات طی صحبت های شان در رابطه به فعالیت های انجام شده پیرامون پروسه های ساده سازی شده در وزارت تحصیلات عالی معلومات ارایه نموده گفت که در ۱۱ ریاست و برخی از پوهنتون های کشور این پروسه تطبیق گردیده است، که در امور کاری ادارات یاد شده سرعت و بهبود را به میان آورده است.
سپس مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی پیرامون پروسه یاد شده معلومات ارایه نموده، از مسئولان وزارت تحصیلات عالی جهت عملی سازی این پروسه تشکری کرد.
قابل ذکر است که پروسه ساده سازی از سوی ریاست عمومی اداره امور و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی در ادارات امارتی به هدف تسریع، سهولت و شفافیت امور کاری تطبیق می گردد.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۷:۴۲
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

    بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه وتدارک نیازمندی (5) قلم اجناس مورد ضرورت  . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۵:۴۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، {وزارت تحصیلات عالی} در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک نیازمندی های وسایل تکنالوژی دفاتر . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۲/۱۹ - ۱۱:۱۷
Background image

اطلاعیه

جامعه عبدالله بن مسعود «رضی الله عنه» وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد که در سال روان ۱۴۰۲ هـ ش در بخش تخصص فی الافتاء والقضا فاضلان جدید را جذب نماید.
شرایط پذیرش:
1-    داشتن سند دوره . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۷ - ۱۰:۵۱
Background image

ورکشاپ آموزشی یک روزه توسط ریاست اداری و زیربنای وزارت تحصیلات عالی با همکاری وزارت ترانسپورت و هوا نوردی جهت آموزش قواعد و مقررات ترافیکی برای دریوران این وزارت راه اندازی گردید.

این ورکشاپ که توسط ریاست اداری وزیر بنای وزارت تحصیلات عالی با همکاری وزارت ترانسپورت و هوا نوردی راه اندازی شده بود در آن به تعداد از 90 تن ازدریوران ادارات مرکزی، پوهنتون ها و شفاخانه. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۲:۱۴
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دفتر کارش با سفیر کشور چین دیدار نمود

در این دیدار شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزارت تحصیلات عالی، از همکاری های کشور چین در بخش های صنعت، تجارت علی الخصوص در بخش تحصیلات عالی ابراز قدر دانی کرد.
موصوف با. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۰:۵۳
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دفترکاری اش با سفیر کشور پاکستان دیدارکرد.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن خوش آمدید به سفیر کشور پاکستان و هیئت همراه شان  به حقوق همسایه گی از نظر دین مبین اسلام اشاره نموده تاکید برادامه. . .

BACK TO NEWS