تفاهمنامه همکاری به منظور تطبیق پروسه های ساده سازی شده وزارت تحصیلات عالی، میان مسئولان وزارت تحصیلات عالی و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی امضا شد.

eshaq_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۴:۴۵
efdsfsa

تفاهمنامه متذکره توسط شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی و مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی به امضا رسید.
سرپرست وزارت تحصیلات عالی حین امضاء تفاهمنامه یاد شده از اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی تشکری نموده این پروسه را در راستای تسریع و شفافیت در امور کاری وزارت تحصیلات عالی مؤثر خواهند.
وی اضافه نموده گفت که پالیسی امارت اسلامی افغانستان ساده سازی و ارایه خدمات بهتر به مردم می باشد. موصوف همچنان به مسئولان پوهنتون های کشور هدایت داد تا از پروسه های سازده شده استفاده نموده و خدمات خوبتر و بهتر را به مردم ارایه نمایند.
همچنان مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات طی صحبت های شان در رابطه به فعالیت های انجام شده پیرامون پروسه های ساده سازی شده در وزارت تحصیلات عالی معلومات ارایه نموده گفت که در ۱۱ ریاست و برخی از پوهنتون های کشور این پروسه تطبیق گردیده است، که در امور کاری ادارات یاد شده سرعت و بهبود را به میان آورده است.
سپس مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی پیرامون پروسه یاد شده معلومات ارایه نموده، از مسئولان وزارت تحصیلات عالی جهت عملی سازی این پروسه تشکری کرد.
قابل ذکر است که پروسه ساده سازی از سوی ریاست عمومی اداره امور و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی در ادارات امارتی به هدف تسریع، سهولت و شفافیت امور کاری تطبیق می گردد.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه  تهیه و تدارک وسایل ، تجهیزات و مواد لابراتواری . . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۲۲
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 


موضوع : پروژه تهیه و اعمار یک باب تشناب ریاست انکشاف برنامه های علمی: 
بدین وسیله به تاسی ازفقره )۲(ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رساینده می شود که وزارت تحصیلات عالی درنظر . . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۷ - ۷:۴۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

 

بدین وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، {وزارت تحصیلات عالی}در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک وسایل لابراتواری پوهنحی طب ( . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۱
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در نشستی با کارمندان وزارت تحصیلات عالی، از آنان خواست که به امور کاری شان دقت بیشتر نموده کار امروز را به فردا نگذارند.


مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در نشستی که با کارمندان وزارت تحصیلات عالی طی صحبت های اصلاحی و رهنمودی، روی دقت و تسریع امور کاری کارمندان این وزارت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۶:۴۳
Background image

پوهنتون پولی تخنیک کابل در درجه بندی مجله تحصیلات عالی بریتانیوی تایمز 《پوهنتون های ممتاز که در سال ٢٠٢٤ کاهش تغییر اقلیمی را رهبری می کنند.》مقام ١٠١ ام را از آن خود کرد.

در این درجه بندی که (٩٢٤) پوهنتون از (١٠٣) کشور جهان اشتراک داشتند، پوهنتون پولی تخنیک توانست مقام ١٠١ ام را از خود کند.
مجله تحصیلات عالی تایمز (Times Higher Education) یک مجله. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۷:۱۵
Background image

سرپرست وزیران تحصیلات عالی و معارف در حاشیه نشست دوم بین المللی وزیران تحصیلات عالی و معارف فدراتیف روسیه، از پوهنتون پولی تخنیک شهر کازان کشور تاتارستان دیدن کردند.


در آغاز وزیران تحصیلات عالی و معارف در همراهی هیئتی، با رهبری پوهنتون پولی تخنیک شهر کازان دیدار کرده و سپس از مرکز های تحقیقات، صنف ها، لابراتوار ها و لیلیه ی این پوهنتون دیدن کردند.
. . .

BACK TO NEWS