"کنفرانس بین المللی تغییر اقلیم" که با اشتراک استادان داخلی و خارجی در پوهنتون ننگرهار آغاز کردیده بود به پایان رسید.

eshaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۵:۱۰
fsdfsfs

دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم پایانی این کنفرانس که در پارک ناکامورا ولسوالی ښېوې ولایت ننگرهار برگزار شده بود، از اشتراک پررنگ تمام اشتراک کننده گان، استادان و محقیقان داخلی و خارجی و همچنان از همکاری مسوولین ولایتی این ولایت در این زمینه قدر دانی نمود. 
موصوف درادامه گفت" در تاریخ تحصیلات عالی افغانستان این اولین بار است که این چنین کنفرانس بین المللی دایر گردیده، نیاز است تا در سطح ملی و بین المللی در رابطه به این چنین موضوعات مهم با اشتایق وجدیت تعامل شود.
همچنان محققین واستادان خارجی که در این کنفرانس شرکت کرده بودند بیان داشتند که، افغانستان طی چهاردهه گذشته آسیب های زیادی دیده است باید برای مردم این کشور بر اساس یافته ها و مشاهدات ما همکاری صورت گیرد.
آنان نیز افزودند که افغانستان در وخامت اقلیم هیچ نقشی نداشته برعکس متضرر شده است، باید کشور های دنیا در این چنین موضوعات بشری با افغانستان برخورد سیاسی نکنند.
شایان ذکر است که در روز آخر این کنفرانس سه روزه (۴۱) پوستر تحقیقی ارایه و کنفرانس با اهدای تصدیق نامه ها، تقدیر نامه ها و تندیس ها خاتمه یافت.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱ - ۱۰:۴۵
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی در رابطه به ختم پروسه تبدیلی

به اطلاع تمام محصلان نهاد های تحصیلات عالی امارتی رسانیده می شود که، معیاد پروسه تبدیلی که طی ماه های (جدی و دلو) سال ۱۴۰۲ هـ.ش اغاز شده بود رسما به پایان رسیده است.
بناَ از تمام محصلان . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۶
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، پروژه تهیه وتدارک وسایل تکنالوژی و کمره امنیتی برای پوهنتون . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۵:۵۱
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد


بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک (31) قلم فرنیچرباب مورد ضرورت جامعات دینی . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۷ - ۱۰:۲۳
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی پروژه اعمار چوک سرک‌ های پوهنتون هرات را افتتاح کرد.


دوکتور لطف الله خیر خواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی طی سفر رسمی به ولایت هرات با حضور داشت سرپرست پوهنتون هرات و مسوولان این پوهنتون آغاز کار پروژه اعمار چوک سرک های پوهنتون هرات را. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶ - ۶:۳۵
Background image

ورکشاپ آموزشی ۶ روزه برای کارمندان اداری پوهنتون های پولی تخنیک کابل و تعلیم و تربیه کابل که از سوی ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی دایر گردیده بود، موفقانه خاتمه یافت.

  1.  

در این ورکشاپ آموزشی که ۵۲ تن از کارمندان پوهنتون های متذکره اشتراک کرده بودند، در رابطه به پلانگذاری و فراگیری مهارت های کمپیوتری در پیشبرد امورات اداری برای آنان آموزش داده شد.
به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۱:۵۷
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی  طی سفر رسمی به ولایت هرات با هیئت رهبری پوهنتون هرات دیدار کرد

دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی با هیئت همراه شان طی سفر رسمی به ولایت هرات با هیئت رهبری پوهنتون هرات در دفتر ریاست پوهنتون دیدار کرد.
دراین دیدار پوهاند دکتور. . .

BACK TO NEWS