وزیر تحصیلات عالی با جمعی از فارغ التحصیل مقاطع ماستری و دکتورا از پوهنتون های کشور ترکیه دیدار نمود

baqir_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۸:۳۳
g

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی امروز با جمعی از جوانان فارغ التحصیل در مقاطع ماستری و دوکتورا  از پوهنتون های کشور ترکیه دیدار نمود.

 در این دیدار دو تن از این محصلان  به نمایندگی سایرین گفتند که آنان با مصارف دولت در کشور ترکیه در رشته های انجنیری، طب و حقوق تحصیل کرده اند و از دولت انتظار دارند تا با استخدام آنان مطابق رشته های تحصیلی شان زمینه خدمتگزاری  را به کشور شان فراهم کنند.

وزیر تحصیلات عالی جوانان  یاد شده را سرمایه های کشور خواند و با اشاره به بست های خالی در مربوطات این وزارت از آنان خواست که از فرصت رقابت آزاد برای استخدام در بست های کادری و اداری استفاده کنند.

  دکتور عباس بصیر افزود که وزارت تحصیلات عالی در فرایند جذب در بست های کادر علمی و اداری برای جذب و استخدام تحصیل یافته گان در مقطع دکتورا و ماستری اولویت می دهد.

در دیدار متذکره بر استفاده موثر از دانش و توانایی های علمی این جوانان در چوکات ادارات دولتی صحبت شده وزیر تحصیلات عالی وعده داد تا در پرتو قوانین و مقررات نافذه از هیچ نوع همکاری در زمینه دریغ نورزد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۳۹
Background image

قرارداد پروژه اتصال 9 پوهنتون امضاء شد

قرارداد پروژه اتصال 9 پوهنتون کشور از طریق شبکه لیزد انترانت و قرارداد شبکه سازی پوهنتون های هرات و بدخشان امروز میان وزارت تحصیلات عالی، شرکت افغان تیلی کام و شرکت مسلم آریایی امضا شد.. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۳۳
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم جنازه پوهاند محمد رسول باوری شرکت نمود

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی و جمعی از هیأت رهبری و استادان پوهنتون کابل امروز در مراسم جنازه پوهاند محمد رسول باوری شرکت نموده با گذاشتن اکلیل گل، بر روان پاک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۱:۲۷
Background image

از هفته جهانی محیط زیست در سالون ICT پوهنتون فاریاب تجلیل به عمل آمد

از هفته جهانی محیط زیست با اشتراک پوهنمل فیروز اوزبیک کریمی رئیس پوهنتون فاریاب، وحیدالله مبارز کارشناس مقام ولایت، انجنیر احمد فهیم فرهمند رئیس حفاظت محیط زیست، فضل الحق محمدی عضو. . .

BACK TO NEWS