ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان خدمات ملکی در چهار پوهنتون ولایات برگزار شد

baqir_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۲۰
ل

به اساس پلان ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی  در رابطه به ارتقای ظرفیت کارکنان خدمات ملکی پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی دولتی ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان خدمات ملکی در پوهنتون های پروان، البیرونی و تخار و مؤسسه تحصیلات عالی پنجشیر برگزار گردید.

مصطفی یونس زاد رییس منابع بشری وزارت تحصیلات عالی ضمن اشتراک در محفل افتتاح ورکشاپی که در موسسه تحصیلات عالی پنجشیر دایر شد، پیرامون ارزش و مزایای پروسه ارزیابی کارکنان خدمات ملکی و موثریت این پروسه در بلند بردن کیفیت کاری و شفافیت امور کاری کارکنان صحبت نموده تدویر همچو ورکشاپ ها را برای رسیده به اهداف یاد شده ضروری خواند.

هکذا در محافلی که جهت افتتاح ورکشاپ های یاد شده در نهاد های تحصیلات عالی فوق الذکر دایر گردید، معاونین علمی و اداری و سایر سخنرانان روی اهمیت تدویر برنامه های آموزشی برای کارکنان خدمات ملکی صحبت نموده از مداومین ورکشاپ خواستند تا آنچه در جریان ورکشاپ ها می آموزند در عمل تطبیق نمایند.

عبیدالله مولایی یکتن از آموزگاران در این ورکشاپ ها گفت که در این کارگاه ها ضمن معرفی کامل اسناد منضمه طرزالعمل ارزیابی اجراات کاری کارمندان خدمات ملکی، موضوعاتی شامل ارزیابی به موقع، مستندسازی ارزیابی، چگونگی برخورد آمر با مادون در جریان ارزیابی، تهیه لان های واقعبینانه با در نظر داشت پلان عمومی اداره و جلوگیری از ارزیابی های سلیقه ای آموزش داده می شود.

قابل ذکر است که قبلا نیز ورکشاپ های مشابه در تعدادی از نهاد های تحصیلات عالی مرکز و ولایات راه اندازی گردیده است.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۵۶
Background image

نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکره برقی در پوهنتون کابل ستایش به عمل آورد

 معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکرۀ الکترونیکی در پوهنتون کابل ستایش کرد و مدیریت آنان را جهت تسریع روند توزیع تذکره و ایجاد سهولت برای مراجعه کنندگان سودمند خواند.. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۳
Background image

وزیر تحصیلات عالی با عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار کرد

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با عبدالله شفاهی عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار نمود.

 هدف از این دیدار را چگونگی راه اندازی برنامه های مشترک در راستای آگاهی دهی از. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۶:۴
Background image

قرار است زمینه برنامه های ماستری زبان و ادبیات پشتو در پوهنتون های بزرگ کشور فراهم گردد

قرار است  بر مبنی اسناد تقنینی برنامه ماستری مشترک میان پوهنتون های بزرگ کشور با کیفیت عالی و معیاری ایجاد گردد که در اولین ابتکار  به اساس یک تفاهمنامه مشترک 7 جانبه میان پوهنتون های. . .

BACK TO NEWS