سرپرست وزارت تحصیلات عالی طی سفر کاری به ولایت پکتیا، از پوهنتون دولتی آن ولایت دیدار بعمل آورد.

nasir_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۷:۶
mmnmb

الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در جریان این سفر با مسئولان پوهنتون پکتیا دیدار نموده، پیرامون وضعیت علمی، تدریسی و اداری این پوهنتون و تقویت آن صحبت نمود.
گفتنیست قبل از سفر سرپرست وزارت تحصیلات عالی به ولایت پکتیا، دکتور لطف الله خیر خواه معین علمی این وزارت نیز از بخش های اکادمیک، تدریسی و از جریان پروسه جذب استادان در در بست های کادری جدید مضمون ثقافت اسلامی این پوهنتون دیدار نموده و با سرپرست وزارت تحصیلات عالی آن را شریک ساخته بود. 
الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی بادرنظرداشت معلومات فوق جهت پیشبرد بهتر امور این پوهنتون به مسئولان پوهنتون پکتیا هدایات لازم داد. موصوف هم چنان در قسمت تسریع روند جذب استادان جدید نیز به رهبری پوهنتون متذکره رهنمایی های لازم نمود تا جریان تدریس محصلان با مشکلات مواجه نگردد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۰:۵۰
Background image

موسسه تحصلات عالی فراه از محققین و محصلین ممتاز خویش تقدیر بعمل آورد.

در نشستی نوآوری که به ابتکار مجله تحقیقاتی وعلمی کمیته نشراتی موسسه تحصلات عالی فراه دایرگردید، از کارکرد های محصلین ممتاز و محققان این نهاد تقدیر گردید.
در این نشست مفتی نعمت الله. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۱۵
Background image

سرپرست وزارات تحصلات عالی طی نشستی از نهاد های تحصیلی که بعد از تحول پلان های استراتیژک شان مورد تائید قرار گرفته است تقدیر بعمل آورد.

در این نشست الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصلات عالی، از نهاد های تحصیلی دولتی  لغمان، وردگ، پکتیکا و نهاد های تحصیلی خصوصی اراکوزیا، تاج، طلوع سعادت قدردانی نموده گفت که. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۹
Background image

به منظور برگزاری بهتر کانکور عمومی سال جاری و تامین شفافیت آن، جلسه تحت ریاست سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه شماری از مسئولان ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، طی جلسه که از طریق ویدیو کنفرانس با مسئولان و نمایندگان نهاد های. . .

BACK TO NEWS