رییس جدید انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

baqir_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴۶
ل

 پوهندوی علی جان عادل به حیث رییس ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد.

در محفل معرفی پوهندوی عادل، پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی، با ابراز سپاسگزاری از دستاوردهای رئیسان پیشین ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی، پوهندوی علی جان عادل را به رئیسان ادارات مرکزی و کارمندان ریاست متذکره معرفی کرد و او را یکی از شخصیت های صادق، خدمت‌گذار و باتجربه در حوزه تحصیلات عالی عنوان کرد.

 پوهنمل بالاکرزی گفت که ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی یکی از ریاست های پرکار و استراتژیک برای نظام تحصیلی است که مسوولیت های  ایجاد و انکشاف برنامه های علمی، اصلاح بازنگری نصاب ملی و ترویج آموزش های الکترونیکی را به دوش دارد .

همچنان پوهندوی سید فرهاد شهیدزاده معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی با اشاره به اهمیت اداری و علمی ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی گفت که پوهندوی علی جان عادل به عنوان یکی از کادرهای مجرب و دارای سابقه کار در خانواده تحصیلات عالی به خوبی از عهده کار ها بدر خواهد آمد .

 سپس پوهندوی علی جان عادل بابت اعتماد رهبری وزارت تحصیلات عالی و مقام عالی ریاست جمهوری نسبت به خودش سپاسگزاری کرد و گفت که با ایمانداری، صداقت و شفافیت کار خواهد کرد.

 پوهندوی علی جان عادل، وزارت تحصیلات عالی گفت که برای انکشاف برنامه های علمی تمام پوهنتون های افغانستان به گونه پیوسته با جان و دل کار خواهد کرد.

 پوهندوی علی جان عادل پیش از این به حیث رییس مؤسسۀ تحصیلات عالی پکتیکا و استاد پوهنتون شیخ زاید ایفای نقش کرده است.

 پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین امور علمی وزارت تحصیلات عالی، در حالی که پوهندوی سید فرهاد شهیدزاده معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی و شماری از مشاوران و رییسان ادارات مرکزی نیز حضور داشتند با بدرقه تا پیشت میز کار پوهندوی عادل را به همکارانش معرفی کرد و برای وی آرزوی موفقیت در اجرای امور استدعا کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۵۶
Background image

نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکره برقی در پوهنتون کابل ستایش به عمل آورد

 معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکرۀ الکترونیکی در پوهنتون کابل ستایش کرد و مدیریت آنان را جهت تسریع روند توزیع تذکره و ایجاد سهولت برای مراجعه کنندگان سودمند خواند.. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۳
Background image

وزیر تحصیلات عالی با عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار کرد

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با عبدالله شفاهی عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار نمود.

 هدف از این دیدار را چگونگی راه اندازی برنامه های مشترک در راستای آگاهی دهی از. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۶:۴
Background image

قرار است زمینه برنامه های ماستری زبان و ادبیات پشتو در پوهنتون های بزرگ کشور فراهم گردد

قرار است  بر مبنی اسناد تقنینی برنامه ماستری مشترک میان پوهنتون های بزرگ کشور با کیفیت عالی و معیاری ایجاد گردد که در اولین ابتکار  به اساس یک تفاهمنامه مشترک 7 جانبه میان پوهنتون های. . .

BACK TO NEWS