رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

baqir_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۱۶ - ۱۱:۳
ل

دوکتور دلاور سیلاب به حیث رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی امروز به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی دکتور دلاور سیلاب سرپرست معینان علمی و مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، سرپرست ریاست مقام وزارت و کارمندان ریاست متذکره شرکت نموده بودند.

انجنیر روح الله روحانی معین علمی و مولوی اسدالله فرید معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی ضمن معرفی دکتور دلاور سیلاب به حیث سرپرست ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی در رابطه به شخصیت علمی و اکادمیک موصوف توضیحات داده از خداوند متعال برای شان در امور محوله موفقیت آرزو نمودند.

بعداْ‌ دوکتور دلاور سیلاب سرپرست ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه در رابطه به ضرورت فعالیت های نشراتی بهتر و تنویر اذهان عامه در شرایط کنونی به ویژه در حوزه تحصیلات عالی کشور صحبت نمود.

دکتور سیلاب با اشاره به اینکه هر منصب باید تکلیف باشد نه تشریف اظهار امیداوری کرد تا فعالیت های نشراتی وزارت تحصیلات عالی بتواند برای پیشرفت و انکشاف تحصیلات عالی افغانستان ممد واقع شود.

سرپرست ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه از شعب مختلف این ریاست نیز دیدن نمود و از تلاش برای تأمین امکانات بهتر نشراتی در این ریاست اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۵ - ۷:۲۲
Background image

در جریان سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا به کشور ازبکستان نشستی میان وزیر تحصیلات عالی افغانستان و وزیر تحصیلات عالی و متوسطه مسلکی کشور ازبکستان برگزار شد.

روز گذشته دهم ربیع الاول ۱۴۴۳هـ ق هیئتی بلند پایه دولتی تحت ریاست محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون رئیس الوزرا به کشور دوست ازبکستان سفر یک روزه نمودند.

 در نشست یاد شده وزرای تجارت،. . .

شنبه ۱۴۰۰/۷/۲۴ - ۹:۲۸
Background image

مجمع عمومی پوهنتون ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی برگزار گردید

وضعیت موجود، ایجاب معیارهای علمی ای را می کند که افغانستان را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهد.

 این مطلب را شیخ عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در مجمع عمومی پوهنتون ها و. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۸ - ۵:۲
Background image

شورای عالی تحصیلات عالی برگزار شد

شورای عالی تحصیلات عالی، به ریاست شیخ عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی برگزار گردید.

در این شورا که معینان وزارت تحصیلات عالی، رییسان پوهنتون های مرکز و نمایندگان وزارت های. . .

BACK TO NEWS