جلسه کمیته فرهنگی کابینه برگزار گردید

baqir_admin
شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۵:۲۷
G

جلسه کمیته فرهنگی کابینه به ریاست استاد سرور دانش معاون دوم رییس جمهور و رییس این کمیته، در قصر گلخانه برگزار شد.

در این جلسه، گزارش فعالیت های ادارات عضو کمیته فرهنگی پیرامون تحقق پلان عمل تعهدات کنفرانس جینوا 2020 از سوی نماینده های ادارات مربوطه ارایه گردید.

در نخست نوراحمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، گزارش فعالیت های این وزارت را در راستای تحقق پلان عمل تعهدات جینوا 2020 به جلسه ارایه کرد. گزارش این فعالیت ها در سه محور اصلی؛ صلح، دولت سازی و مارکیت سازی و در راستای همپذیری اجتماعی و مذهبی و نیز رعایت حقوق جندر، در جلسه ارایه شد.

اعضای جلسه پس از استماع گزارش کاری وزارت تحصیلات عالی، فعالیت های این وزارت را در راستای تحقق پلان عمل تعهدات جینوا مثبت ارزیابی نمودند و ضمن تقدیر از کارکردهای وزارت تحیصلات عالی جهت تحقق پلان عمل کنفرانس جینوا، بر تداوم هرچه بیشتر این فعالیت ها تاکید ورزیدند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۴:۲۲
Background image

ده ها تن از متعلمان مدارس دینی و محصلان حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا طی یک گرد همایی اعلام نمود

ده ها تن از زنان و دختران اعم از متعلمان مدارس دینی، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا در رابطه به تحصیل غیر مختلط. . .

شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۰ - ۴:۷
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

محمد ادریس ابوبکر به حیث رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی آقای ابوبکر، سرپرست معینان مالی و اداری و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۱۶ - ۱۱:۳
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

دوکتور دلاور سیلاب به حیث رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی امروز به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی دکتور دلاور سیلاب. . .

BACK TO NEWS