تفاهمنامه همکاری به منظور تطبیق پروسه های ساده سازی شده وزارت تحصیلات عالی، میان مسئولان وزارت تحصیلات عالی و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی امضا شد.

eshaq_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۴:۴۵
efdsfsa

تفاهمنامه متذکره توسط شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی و مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی به امضا رسید.
سرپرست وزارت تحصیلات عالی حین امضاء تفاهمنامه یاد شده از اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی تشکری نموده این پروسه را در راستای تسریع و شفافیت در امور کاری وزارت تحصیلات عالی مؤثر خواهند.
وی اضافه نموده گفت که پالیسی امارت اسلامی افغانستان ساده سازی و ارایه خدمات بهتر به مردم می باشد. موصوف همچنان به مسئولان پوهنتون های کشور هدایت داد تا از پروسه های سازده شده استفاده نموده و خدمات خوبتر و بهتر را به مردم ارایه نمایند.
همچنان مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات طی صحبت های شان در رابطه به فعالیت های انجام شده پیرامون پروسه های ساده سازی شده در وزارت تحصیلات عالی معلومات ارایه نموده گفت که در ۱۱ ریاست و برخی از پوهنتون های کشور این پروسه تطبیق گردیده است، که در امور کاری ادارات یاد شده سرعت و بهبود را به میان آورده است.
سپس مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی پیرامون پروسه یاد شده معلومات ارایه نموده، از مسئولان وزارت تحصیلات عالی جهت عملی سازی این پروسه تشکری کرد.
قابل ذکر است که پروسه ساده سازی از سوی ریاست عمومی اداره امور و اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی در ادارات امارتی به هدف تسریع، سهولت و شفافیت امور کاری تطبیق می گردد.

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۱ - ۷:۴۴
Background image

د بیرون مرز علماء کرامو او فاضلانو د عالیې او عالمیې مرحلو د ازموینو د پایلو اعلان

د بیرون مرز علماء کرامو او فاضلانو د عالیې او عالمیې مرحلو د ازموینو د پایلو جدول، په لاندې لینک کې:

عالیې بیرون مرز 

عالمیې بیرون مرز

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۰ - ۷:۳۸
Background image

اطلاعیه اعلان نتایج امتحان مراحل عالیه و عالمیه ریاست عمومی جامعات و تخصصات دینی وزارت تحصیلات عالی!

اطلاعیه اعلان نتایج امتحان مراحل عالیه و عالمیه ریاست عمومی جامعات و تخصصات دینی وزارت تحصیلات عالی!
قرار است امروز یکشنبه مورخ ۳۰ ثور 1403 وزارت تحصیلات عالی نتایج امتحان سالانه مراحل . . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۰:۱۵
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزارت تحصیلات عالی!

پیام تسلیت و همدردی وزارت تحصیلات عالی!

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۴:۳۰
Background image

ورکشاپ آموزشی پنج روزه تحت نام (مدیریت و مدیریت جلسه) برای کارمندان ریاست های مرکزی وزارت تحصیلات پایان یافت.


این ورکشاپ برای (۲۷) تن کارمند ریاست های مرکزی وزارت تحصیلات از سوی ریاست منابع بشری دایر شده بود که در رابطه به موضوعات چون (اساسات مدیریت، خلاقیت و نوآوری در مدیریت و مدیریت جلسه) به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱ - ۳:۵۳
Background image

کمیسیون موسسات تحصیلات عالی خصوصی به رهبری وزیر وزارت  تحصیلات عالی دایر شد. 

 

در آغاز شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی به ارتقای کیفیت امور تحصیلی موسسات  تحصیلات عالی خصوصی تاکیدکرده و این کمیسیون را در حل مشکلات و تنظیم امور موسسات تحصیلی. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۲/۳۱ - ۴:۲۶
Background image

جلسه شورای معینیت علمی وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست دوکتور لطف الله خیرخواه معین علمی این وزارت دایر شد.


در آغاز جلسه یاد شده مرور کوتاه روی فیصله های جلسات قبلی صورت گرفته و سپس اعضای جلسه مطابق آجندا پیرامون تادیه معاشات استادان نهاد های تحصیلی و کارمندان ادارات امارتی که به موافقه. . .

BACK TO NEWS