اطلاعیه جذب استادان برای بست های جدید شرعیات مؤسسات تحصیلات عالی دولتی زابل و ارزگان !

nasir_admin
lkjhgghj

موسسات تحصیلات عالی زابل و ارزگان برای بار مجدد در پوهنځی های شرعیات خویش به کادر های علمی واجد شرایط نیاز دارد. 
موسسه تحصیلات عالی زابل:      (۱۰) بست
موسسه تحصیلات عالی ارزگان:   (۱۰ ) بست
آنعده از داوطلبان که در کنار داشتن اسناد تحصیلی ماستری و دکتورا، سند تخصص/ دوره بزرگ را نیز با خود داشته باشند، در امتحان برای شان حق اولویت داده می شود.
-    به فارغان دوره بزرگ (عالمیی) که در کنار اتمام دوره بزرگ سند لیسانس داشته باشند، در امتحان متذکره اولویت داده می شود.
-    فارغان پوهنځی شرعیات، که اسناد ماستری نیز با خود داشته باشند و یا هم در کنار سند لیسانس آموزش دینی دوره کوچک (عالیی) را نیز انجام داده باشند. 
-    داوطلبان واجد شرایط که عمر شان از ۵۵ سال بالاتر نباشد می توانند به بست های فوق ثبت نام نمایند.
متقاضيان  واجد شرایط  می توانند از تاریخ( ۲۷ / ۵ / 1444 هـ ق مطابق ۳۰ / ۹ / 14۰۱ هـ ش  به روز چهارشنبه) تا (۳۰/۵/۱۴۴۴هـ.ق مطابق ۳/۱۰/۱۴۰۱هـ.ش) درخواستي شموليت در کادر علمي خويش را ضم اصل ترانسکريپت نمرات، کاپي همين اعلان از وب سايت وزارت، و کاپي تذکره تابعيت به پوهنتون های مربوطه تسليم نمايند.
منابع امتحان:
منابع امتحان تحریری:
۱ـ تفسیراحکام القرآن للجساس ۲ـ ترمذي شریف(کتاب الصلاة)  ۳ـ شرح العقاید (لومړی حصه)   ۴ـ حسامي (کتاب الله) ۵ـ هدایه (کتاب البیوع)  ۶ـ السیرة النبویة دروس وعبر.
منابع امتحان تقریری:
۱ـ تجوید (تلاوت)  ۲ـ مشکوة شریف (کتاب العلم)  ۳ـ عامه معلومات  ۴ـ شرح وقایه (کتاب الصلاة)
قابل ذکر است که ثبت نام برای بست های یاد شده در پوهنتون ولایت مربوطه صورت می گیرد و بعد از ثبت نام امتحان آن در پوهنتون زون مرکزی اخذ می گردد.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۷:۴۲
Background image

اطلاعیه عام تصمیم اعطای قرارداد

    بدین وسیله به تأسی ازفقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه وتدارک نیازمندی (5) قلم اجناس مورد ضرورت  . . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۸ - ۵:۴۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد!

بدین وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، {وزارت تحصیلات عالی} در نظر دارد، قرارداد پروژه تهیه و تدارک نیازمندی های وسایل تکنالوژی دفاتر . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۲/۱۹ - ۱۱:۱۷
Background image

اطلاعیه

جامعه عبدالله بن مسعود «رضی الله عنه» وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد که در سال روان ۱۴۰۲ هـ ش در بخش تخصص فی الافتاء والقضا فاضلان جدید را جذب نماید.
شرایط پذیرش:
1-    داشتن سند دوره . . .

بازگشت به اطلاعیه ها