اطلاعیه بورس تحصیلی کشور پاکستان در مقطع لیسانس

Azizorayakhel.admin

Due

-

سفارت جمهوری اسلامی پاکستان مقیم کابل از اعطای 19 سیت بورسیه های تحصیلی به دوره لیسانس خبر داده است.  بورسیه مذکور در ابتدأ برای محصلان تعدادی از پوهنتون و فارغان صنوف دوازدهم ولایات که در امتحان  کانکور سال 1398 بلندترین نمرات را اخذ نموده اند، اختصاص داده شده است، اما قسمیکه دیده میشود 19 سیت بورس آن که سهمیه ولایات، کابل، بلخ، ننگرهار، کندهار، ارزگان، بادغیس، بدخشان، پکتیا، بغلان، تخار، دایکندی، غزنی، لغمان و هلمند می شود تا کنون تکمیل نگردیده اند.

بناْ بورس مذکور بر حسب هدایت مقام محترم وزارت برای محصلان پوهنتون های ولایات مذکور "محصلان صنوف اول" و بصورت آزاد برای متقاضیان ولایات فوق الذکر درصورتیکه سال فراغت شان 96- 98 و فصیدی نمرات سه ساله مکتب شان کمتر از 80% نباشد، ضمناً علاقمند ادامه تحصیل در بورس فوق باشند، می توانند در بورس مذکور با اصل شهادتنامه مکتب و تذکره تابعیت شان الی تاریخ 4/5/1399 به غرفه شماره 21 پذیرش عمومی ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورسها جهت ثبت نام مراجعه نمایند، قابل تذکر است در بورس مذکور اولویت به محصلان واجد شرایط که از طریق پوهنتون های ولایات مذکور با توجه به تعداد سیت بورس ها که به ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورسها رسماً معرفی می گردند، داده خواهند شد و کاندیدانیکه بصورت آزاد ثبت نام می نمایند، با در نظر بلند ترین فیصدی نمرات سه ساله مکتب انتخاب می گردد.

آخرین بورسیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۰:۴۲
Background image

اطلاعیه مجدد بورس های تحصیلی دوره لیسانس کشور کویت

کشور کویت از اعطای  چهار سیت بورسیه های تحصیلی در مقطع لیسانس به این وزارت خبر داده است که موضوع به مقام محترم وزارت ارائه و در  بخشی از آن چنین هدایت فرمودند:

"بورسیه اختصاص یافته از . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۳۶
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقاطع ماستری و دوکتورا

سفارت جمهوری عربی مصر در کابل از اعطای 100 سیت بورسیه های تحصیلی در مقاطع ماستری و دوکتورا در پوهنتون الازهر   مصر برای سال 2020 2021 خبر داده است، که (90) نود فیصد در بخش های ادبیات . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقطع لیسانس

پوهنتون الازهر شریف از اعطای100 سیت بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس برای سال 2020-2021 خبر داده است 90 فیصد آن در رشته های ادبیات و علوم دینی با سهمگیری مساویانه به خانم ها و آقایان در . . .