اطلاعیه بورسهای تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

Akmal_admin

Due

-

Location قزاقستان

دولت محترم قزاقستان از اعطای 14سیت بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس در رشته های مختلف به استثنای رشته های طبی در سال جاری خبر داده است۔
اسناد مورد نیاز:
•    شهادتنامه مکتب با داشتن حد اقل 70 فیصد مجموعه نمرات ( در صورت نبود شهادت نامه، داشتن نمرات سه ساله مکتب به زبان انگلیسی و تاییدی مکتب و ریاست نتایج و شهادتنامه ها نیز شامل گردیده و لست شان ارسال خواهد شد۔
•    داشتن پاسپورت و یا هم تذکره الکترونیکی ( آنعده از کاندیدان محترم که تذکره کاغذی دارند لست شان به جانب سفارت کشور قزاقستان ارسال خواهد شد در صورتیکه به دلیل داشتن تذکره کاغذی شامل امتحان نگردند حق شکایت را نخواهند داشت).
بناءْ به اطلاع آنعده از کاندیدان محترم واجد شرایط رسانیده میشود جهت ثبت نام به غرفه شماره  15 ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورسها به تالار عمومی پذیرش وزارت تحصیلات عالی با اصل اسناد خویش تشریف آورده و اسناد خویش را الی تاریخ 8/3/1401 تکمیل و آنرا دوباره تسلیم نمایند. کاندیدان بعد از سپری نمودن امتحان موفق به دریافت بورسیه گردیده و از جانب دولت قزاقستان یک اندازه جیب خرچ معادل با معاشی که برای محصلین قزاقی پرداخت میشود داده خواهد شد در صورتیکه محصل در جریان تحصیل کمتر از 70 نمرات اخذ نمایند مبلغ مذکور برای شان داده نخواهد شد. همچنان طبق اظهارات جانب قزاقی، تنها درس تحصیلی رایگان بوده هزینه لیلیه را میتوانند از همان پول جیب خرچ که از طرف دولت قزاقستان اعطا میگردد پرداخت نمایند و سایر مصارف بدوش شخص محصل میباشد.)

آخرین بورسیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۸ - ۶:۲۴
Background image

اطلاعیه بورسیه اهدای کشور بنگله دیش در چارچوپ سازمان همکاری سارک

پوهنتون داکه بنگله دیش از متقاضیان کشور های عضو سارک برای ثبت نام جهت شمولیت در بورسیهای تحصیلی دوره ماستری دوره ششم علوم طبی برای متخصصین علوم اعاده معلولیت در سال 2022-2023 خبر داده . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۸ - ۵:۷
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی 2023- 2024 کشور فدراتیف روسیه درمقاطع لیسانس، ماستری ودوکتورا

 سفارت فدراسیون روسیه در افغانستان به منظور کمک در بخش تعلیم و تربیه کادر های ملی، به تعداد 500 سیت بورسیه تحصیلی را در مقاطع تحصیلی لیسانس، ماستری و دوکتورا ، جهت پذیرش جوانان افغان . . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۳/۱۲ - ۷:۵۱ مالیزیا
Background image

اطلاعیه بورسیه های تحصیلی کشور مالیزیا در مقاطع ماستری و دوکتورا

وزارت امور خارجه مالیزیا از اعطای ۱۰۰ سیت بورسیه های تحصیلی رقابتی در مقاطع ماستری و دکتورا به کاندیدان که دارای واجد شرایط ذیل باشند، خبر داده است.

شرایط و تمهیدات بورسیه:

۱ – سن . . .