ریاست تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی، نشستی را به هدف عرضه خدمات بهتر انترنیتی و ایجاد هماهنگی های بیشتر با ریاست انکشاف برنامه های علمی برگزار نمود.

nasir_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۲ - ۱۱:۵۷
sgdg

ریاست تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی، نشستی را به هدف عرضه خدمات بهتر انترنیتی و ایجاد هماهنگی های بیشتر با ریاست انکشاف برنامه های علمی برگزار نمود.

ریاست تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی، مسؤلیت عرضه خدمات مرتبط به انترنت و تکنالوژی را به همه ریاست های این وزارت و پوهنتون های دولتی به عهده دارد.

انجنیر احمد ضیاء جبارخېل رئیس تکنالوژی معلوماتی گفت که، برای حل چالش ها و ایجاد هماهنگی ها میان ریاست های مرکزی این وزارت نشست های مشترک را آغاز کردیم. آقای جبارخیل اضافه نمود که ما در کنار عرضه خدمات دیگر در سال 1401 به همه ریاست های مرکز سیستم مدیریت معلوماتی MIS را ایجاد نمودیم.

همچنان، انجنیر روح الله روحانی رئیس انکشاف برنامه های علمی، روی ایجاد هماهنگی های بیشتر میان ریاست ها تأکید کرده گفت که ما برای یک هدف و یک دولت کار می کنیم و همکاری میان یک دیگر به فعالیت های ما رونق می دهد.

قابل یاد آوری است که پیش از این، ریاست تکنالوژی معلوماتی نشست های مشترک را با ریاست های مالی و حسابی، تضمین کیفیت و اعتباردهی و منابع بشری را نیز برگزار نموده بود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۱:۳۵
Background image

کمیته تحت عنوان (توحید و اصلاح مشکلات سال گذشته نهاد های تحصیلات عالی کشور) به ریاست معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

19/1/1444
26/5/1401

در این کمیته که به اساس هدایت سرپرست وزارت تحصیلات عالی به منظور برجسته سازی و اصلاح مشکلات سال گذشته نهاد های تحصیلی کشور و دریافت راه حل های مناسب برای آن  ایجاد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۰:۳۴
Background image

به هدف ایجاد هماهنگی و حل مشکلات از ناحیه ارایه خدمات انترنیتی و تخنیکی دفاتر مرکزی وزارت تحصیلات عالی، نشستی میان ریاست های تکنالوژی معلوماتی و تهیه و تدارکات برگزار گردید.

19/1/ 1444
26/5/1401

در این نشست انجنیر احمد ضیاء جبارخېل رئیس تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی روی اهمیت تکنالوژی معلوماتی در پیشبرد و تسریع امور کاری ادارات صحبت نموده، اظهارداشت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۶:۱۸
Background image

هیئت اعزامی وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست رئیس امور محصلان خصوصی وزارت تحصیلات عالی، در جریان سفر کاری به ولایت کندز نهاد های تحصیلات عالی خصوصی آن ولایت را مورد نظارت و ارزیابی قرار داد.

۱۴۴۴/۱/۱۹
۱۴۰۱/۵/۲۶

انجنیر سید اسماعیل روحانی رئیس امور محصلان خصوصی وزارت تحصیلات عالی، در حالیکه انجنیر روح الله روحانی رئیس انکشاف برنامه های علمی و عبدالباری خپلواک رئیس مالی و. . .

BACK TO NEWS