چهار تن از محصلان پوهنتون هرات در ردیف ششم برنامه هالت پرایز قرار گرفتند

baqir_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۴:۵۴
a

چهار تن از محصلان پوهنتون هرات، با اشتراک در برنامه هالت پرایز(Hultprize) در ردیف شش تیم برتر این رقابت جهانی قرار گرفتند.

برنامه هالت پرایز یا جایزه نوبل دانشجو، برنامه ای است که در راستای حل مشکلات جهانی و ایجاد تغییر مثبت با همکاری سازمان ملل متحد درسطح جهان برگزار می شود.

محصلان پوهنتون هرات با اشتراک در این برنامه‌ی جهانی و ارایۀ طرح های شان از میان 53 تیم برتر از 53 کشور جهان، خوشبختانه توانستند شامل شش تیم برتر منطقه ای بانکوک کشور تایلند شوند.

پوهندوی سید فرهاد شهید زاده معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی موفقیت این محصلان را به پوهنتون هرات، خانواده تحصیلات عالی و جوانان اشتراک کننده در این برنامه تبریک گفت و آنان را الگوهای عرصه تلاش برای بدست آوردن دانش تلقی کرد.

معین امور محصلان با اعطای تحسین نامه به خلیل احمد فیضی، محمد مسعود قاریزاده، محمد صادق صدیقی و محمد حسنی از محصلان تیم برتر این رقابت جهانی قدردانی کرد و برای آنان آرزوی موفقیت در راه کسب علم و معرفت نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۱۱ - ۹:۵۸
Background image

نشستی به منظور تسریع روند تشخیص فرصت های سرمایه گذاری در سکتور تحصیلات عالی دایر گردید

به منظور تسریع روند تشخیص فرصت های سرمایه گذاری در سکتور تحصیلات عالی و شریک ساختن طرح های نهاد های تحصیلی کشور، نشستی در وزارت تحصیلات عالی دایر شد. 

در این نشست که از طریق ویدیو. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۵۷
Background image

ورکشاپ سه روزه آموزش برنامه های ایدکس و افغان ایکس امروز پایان یافت

در محفلی که بدین مناسبت در پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر شد، معین علمی، شماری از روسا، مشاور وزارت تحصیلات عالی و همچنان هیأت رهبری و استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل اشتراک ورزیده بودند.. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۳۰
Background image

مرکز صلح در پوهنتون سید جماالدین افغان ولایت کنر افتتاح شد

در مراسم افتتاح مرکز یاد شده والی کنر، روئسای پوهنتون های کنر و ننگرهار، تعدادی از استادان، منشی شورای ولایتی کنر، بزرگان قومی، جوانان، اعضای جامعه مدنی و محصلان شرکت نموده بودند.

رئیس. . .

BACK TO NEWS