وزیر تحصیلات عالی با عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار کرد

baqir_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۳
ل

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با عبدالله شفاهی عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار نمود.

 هدف از این دیدار را چگونگی راه اندازی برنامه های مشترک در راستای آگاهی دهی از قانون اساسی در نهاد های تحصیلی، برگزاری سیمینار ها، ورکشاپ ها و گنجانیدن مضامین در رابطه به قانون اساسی در نصاب های درسی تشکیل می داد.

 در دیدار یاد شده دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی پیرامون برنامه های این وزارت در راستای ایجاد برنامه های مشترک با ادارات دولتی، استفاده از تجارب اعضای کادر علمی نهاد های تحصیلی از سوی ادارات مختلف کشور و همچنان ایجاد زمینه کار های عملی برای محصلان در ادارات ذیربط معلومات ارایه نمود.

 وی اضافه کرد که کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی در کنار سایر همکاری ها می توانند برای محصلان حقوق و علوم سیاسی زمینه کار های عملی را نیز فراهم سازند.

 عبدالله شفاهی عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانونی اساسی نیز روی موضوع چگونگی آگاهی دهی از قانون اساسی در نهاد های تحصیلی کشور و برنامه های مشترک با وزارت تحصیلات عالی صحبت نموده جهت موثریت بیشتر این همکاری ها روی امضا یک تفاهمنامه تاکید ورزید.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۳۹
Background image

قرارداد پروژه اتصال 9 پوهنتون امضاء شد

قرارداد پروژه اتصال 9 پوهنتون کشور از طریق شبکه لیزد انترانت و قرارداد شبکه سازی پوهنتون های هرات و بدخشان امروز میان وزارت تحصیلات عالی، شرکت افغان تیلی کام و شرکت مسلم آریایی امضا شد.. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۳۳
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم جنازه پوهاند محمد رسول باوری شرکت نمود

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی و جمعی از هیأت رهبری و استادان پوهنتون کابل امروز در مراسم جنازه پوهاند محمد رسول باوری شرکت نموده با گذاشتن اکلیل گل، بر روان پاک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۱:۲۷
Background image

از هفته جهانی محیط زیست در سالون ICT پوهنتون فاریاب تجلیل به عمل آمد

از هفته جهانی محیط زیست با اشتراک پوهنمل فیروز اوزبیک کریمی رئیس پوهنتون فاریاب، وحیدالله مبارز کارشناس مقام ولایت، انجنیر احمد فهیم فرهمند رئیس حفاظت محیط زیست، فضل الحق محمدی عضو. . .

BACK TO NEWS