معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در دیدارش از پوهنتون هلمند، در باره آغاز پروژه های زیربنایی در این پوهنتون اطمینان داد.

nasir_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۷:۴۰
yiyi

حافظ مولوی محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، در این دیدارش گفت:" وزارت تحصیلات عالی به ولایت هلمند توجه خاص داشته و به منظور انکشاف و اصلاحات بهتر در عرصه تحصیلات عالی در این ولایت، کمک و همکاری جدی خواهد نمود."
مولوی حسیب در نشست خود با مسؤلان پوهنتون هلمند در مورد مسایل مهم تحصیلی بحث و تبادل نظر نموده از اقدامات وزارت تحصیلات عالی برای تکمیل پروژه های نیمه کاره در این پوهنتون اطمینان داد.
همچنان، معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی نشست های جداگانه با والی و مسؤلان ریاست های شاروالی و زراعت هلمند داشته و روی موضوعات مهم بحث نمودند که نتیجه خوبی همراه داشته است.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۰:۵۰
Background image

موسسه تحصلات عالی فراه از محققین و محصلین ممتاز خویش تقدیر بعمل آورد.

در نشستی نوآوری که به ابتکار مجله تحقیقاتی وعلمی کمیته نشراتی موسسه تحصلات عالی فراه دایرگردید، از کارکرد های محصلین ممتاز و محققان این نهاد تقدیر گردید.
در این نشست مفتی نعمت الله. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۱۵
Background image

سرپرست وزارات تحصلات عالی طی نشستی از نهاد های تحصیلی که بعد از تحول پلان های استراتیژک شان مورد تائید قرار گرفته است تقدیر بعمل آورد.

در این نشست الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصلات عالی، از نهاد های تحصیلی دولتی  لغمان، وردگ، پکتیکا و نهاد های تحصیلی خصوصی اراکوزیا، تاج، طلوع سعادت قدردانی نموده گفت که. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۹
Background image

به منظور برگزاری بهتر کانکور عمومی سال جاری و تامین شفافیت آن، جلسه تحت ریاست سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه شماری از مسئولان ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، طی جلسه که از طریق ویدیو کنفرانس با مسئولان و نمایندگان نهاد های. . .

BACK TO NEWS