سرپرست وزارت تحصیلات عالی در ادامه سفر کاری خود، از پوهنتون شیخ زاید خوست دیدار نموده و از جریان دیمو (کنفرانس تدریس عملی) استادان جدید این پوهنتون نظارت نمود.

nasir_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۱۰:۲۲
ssdvczx

الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی که سفر خود را به ولایت های مختلف کشور آغاز کرده، در دیدارش از پوهنتون شیخ زاید خوست در "کنفرانس تدریس عملی" استادان ثقافت اسلامی این پوهنتون اشتراک نمود.
سرپرست وزارت تحصیلات عالی در صحبت های خود با مسؤلان پوهنتون شیخ زاید و نمایندگان رسانه ها گفت:" هدف بازدید از پوهنتون شیخ زاید خوست را دیدار و نظارت از روند تحصیل، یافتن راه های حل برای چالش ها و مشکلات و اشتراک در آخرین کنفرانس تدریس عملی استادان ثقافت اسلامی در این پوهنتون خواند."
سرپرست وزارت تحصیلات عالی، از شفافیت در پروسه استخدام این استادان اطمینان داده اضافه نمود که جذب استادان از طرف یک کمیته مشخص در همکاری با دیپارتمنت های پوهنتون ها صورت میگیرد.
قابل یاد آوری است که پیش از این از داوطلبان بست های ثقافت اسلامی برای پوهنتون شیخ زاید خوست، امتحان های تحریری، تقریری و زبان عربی اخذ شده بود که کنفرانس تدریس عملی از طرف کامیابان این امتحان ها با حضور سرپرست وزارت تحصیلات عالی برگزار و به سوالات اشتراک کنندگان جواب داده شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۰:۵۰
Background image

موسسه تحصلات عالی فراه از محققین و محصلین ممتاز خویش تقدیر بعمل آورد.

در نشستی نوآوری که به ابتکار مجله تحقیقاتی وعلمی کمیته نشراتی موسسه تحصلات عالی فراه دایرگردید، از کارکرد های محصلین ممتاز و محققان این نهاد تقدیر گردید.
در این نشست مفتی نعمت الله. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۱۵
Background image

سرپرست وزارات تحصلات عالی طی نشستی از نهاد های تحصیلی که بعد از تحول پلان های استراتیژک شان مورد تائید قرار گرفته است تقدیر بعمل آورد.

در این نشست الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصلات عالی، از نهاد های تحصیلی دولتی  لغمان، وردگ، پکتیکا و نهاد های تحصیلی خصوصی اراکوزیا، تاج، طلوع سعادت قدردانی نموده گفت که. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۹
Background image

به منظور برگزاری بهتر کانکور عمومی سال جاری و تامین شفافیت آن، جلسه تحت ریاست سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه شماری از مسئولان ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، طی جلسه که از طریق ویدیو کنفرانس با مسئولان و نمایندگان نهاد های. . .

BACK TO NEWS