اعلامیه وزارت تحصیلات عالی در پیوند به نشر اخبار جعلی منسوب به سرپرست وزارت تحصیلات عالی

Akmal_admin
اعلامیه وزارت تحصیلات عالی در پیوند به نشر اخبار جعلی منسوب به سرپرست وزارت تحصیلات عالی

قابل توجه هموطنان عزیز و رسانه های محترم!
قسمیکه هموطنان عزیز ما در جریان هستند روز گذشته در ارتباط به حادثه ولایات کنر و خوست اظهارات جعلی به نام مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت  تحصیلات عالی در رسانه های اجتماعی نشر شده است که این اظهارات جعلی و غیر واقعی می باشد.
 بنأ اذعان میگردد که مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در رسانه های اجتماعی هیچ گونه صفحه ی به نام خویش ندارد و همه صفحات که به نام موصوف ایجاد گردیده است، جعلی بوده و به هدف مغشوش ساختن اذهان عامه از سوی افراد و یا گروه های مغرض و تخریب کار جهت بدنام ساختن شخصیت ها و مراکز علمی و اکادمیک کشور، ایجاد گردیده است.
قابل ذکر است که وزارت تحصیلات عالی در رسانه اجتماعی فیسبوک، تنها یک صفحه رسمی دارد که با استفاده از آن؛ تمام اطلاعیه ها، اعلامیه ها و اخبار  خویش را به دسترس هموطنان و رسانه های محترم قرار می دهد.
لهذا از تمام مسئوولین رسانه ها و مردم عزیز کشور تقاضا به عمل میاید در صورت مواجه شدن با همچو صفحات جعلی، قبل از اظهار نظر جهت روشن شدن صحت و سقم موضوع با سخنگوی وزارت تحصیلات عالی و یا هم ریاست نشرات این وزارت در تماس شده، حل مشکل نمایند. 
هموطنان گرامی مطلع باشند

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۹ - ۹:۴۱
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، که وزارت تحصیلات عالی در نظر دارد تا قرارداد پروژه ترمیمات اساسی ریاست تقرر و ترفیعات علمی تحت . . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۸ - ۱۲:۳۱
Background image

اطلاعیه پوهنتون بین المللی افغان!

به اطلاع اشتراک کنندگان برنامه های ماستری و دکتورای پوهنتون بین المللی افغان رسانیده می شود که، به خاطر ثبت معلومات بایومتریک روز دوشنبه مورخ 10 اسد سال جاری، از ساعت 8 قبل از ظهر الی 4 . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۵ - ۸:۲۱
Background image

اطلاعیه، اشتراک کننده گان اعضای کادرعلمی پوهنتون ها دولتی، خصوصی و وزارتخانه که جهت تدویر کلستر تهیه و ترتیب نصاب تحصیلی برنامه های فوق لیسانس پوهنتون بین المللی افغان دربخش طب،انجنیری وزراعت...

لست اشتراک کننده گان اعضای کادرعلمی پوهنتون ها دولتی، مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی و وزارتخانه ها درکلستر دوراول پوهنحی طب، انجنیری و زراعت که قرار است ازتاریخ ۹الی ۱۳ ماه سرطان سال ۱۴۰۱ . . .

بازگشت به اطلاعیه ها