پیام الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی به مناسبت روز استقلال!

nasir_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۳:۲۲
fbhdfnhn

 ۲۴ اسد روز فتح برای افغان ها است، که با قربانی های زیاد افغان ها بدست آمده است، قربانی های افغانان به منظور نظام اسلامی بود و این روز نوید دهنده همین نظام است. افغانان باید با خون خود و با قربانی خود حکومت اسلامی را نگهداری کنند. باید زحمت بکشند و به دشمنان این فرصت را ندهند که زندگی مطمئن افغان ها را با خطر مواجه کنند و زمینه را برای یک فاجعه دیگر مساعد سازند.
 قسمی که الله تعالی مشکلات ۲۰ ساله را پایان داد و به کشور ما آرامی تأمین شد به همین گونه الله تعالی تمام مشکلات را حل می کند، و در زیر سایه یک نظام مترقی، خودکفا و اسلامی، افغانستان آزاد و تحصیل یافته خواهیم داشت ( ان شاء الله) 
 بااحترام
 سرپرست وزارت تحصیلات عالی
الحاج مولوي عبدالباقي حقاني

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۰:۵۰
Background image

موسسه تحصلات عالی فراه از محققین و محصلین ممتاز خویش تقدیر بعمل آورد.

در نشستی نوآوری که به ابتکار مجله تحقیقاتی وعلمی کمیته نشراتی موسسه تحصلات عالی فراه دایرگردید، از کارکرد های محصلین ممتاز و محققان این نهاد تقدیر گردید.
در این نشست مفتی نعمت الله. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۱۵
Background image

سرپرست وزارات تحصلات عالی طی نشستی از نهاد های تحصیلی که بعد از تحول پلان های استراتیژک شان مورد تائید قرار گرفته است تقدیر بعمل آورد.

در این نشست الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصلات عالی، از نهاد های تحصیلی دولتی  لغمان، وردگ، پکتیکا و نهاد های تحصیلی خصوصی اراکوزیا، تاج، طلوع سعادت قدردانی نموده گفت که. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۹
Background image

به منظور برگزاری بهتر کانکور عمومی سال جاری و تامین شفافیت آن، جلسه تحت ریاست سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه شماری از مسئولان ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، طی جلسه که از طریق ویدیو کنفرانس با مسئولان و نمایندگان نهاد های. . .

BACK TO NEWS