ورکشاپ آموزشی تحت عنوان (OBE-SCL) برای استادان موسسه تحصیلات عالی لوگر دایر گردید

baqir_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۲:۳۴
ل

ورکشاپ مذکور از سوی برنامه انکشاف تحصیلات عالی (HEDP)برای 25 تن استادان جدید التقرر موسسه تحصیلات عالی لوگر در تالار مرکز انکشاف مسلکی (PDC)این نهاد تدویر گردید.

در مراسم افتتاحیه این ورکشاپ پوهنمل عبدالناصر ستانکزی رئیس موسسه تحصیلات عالی لوگر راجع به اهمیت و نیاز این ورکشاپ صحبت نموده گفت که در عصر کنونی تمامی پوهنتون های جهان از میتود های مبتنی بر نتیجه و آموزش محصل محوری (OBE-SCL) استفاده می نمایند.

نامبرده اشتراک کننده گان ورکشاپ را تشویق نمود تا با استفاده از این فرصت میتود تدریس خویش را بگونه معیاری وعصری تنظیم نمایند و محصلان مسلکی، خودکفا و متعهد به جامعه را تقدیم نمایند تا بتوانند در هر بخش جامعه خدمات مفید را ارایه نمایند.

همینگونه ستانکزی از تمویل کننده ورکشاپ(HEDP) و دو تن از استادان پوهنتون پکتیا هر یک پوهنیار سیف الرحمن روهی و پوهنیار معروف خان همدرد ترینر های این ورکشاپ قدردانی نمود.

شایان ذکر است ورکشاپ مذکور برای دو هفته در نظر گرفته شده است و قبل از این هم برنامه مشابه برای استادان این کانون علمی از جانب برنامه انکشاف تحصیلات عالی (HEDP) مطابق پلان رهبری پوهنتون برگزار گردیده بود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۴:۲۲
Background image

ده ها تن از متعلمان مدارس دینی و محصلان حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا طی یک گرد همایی اعلام نمود

ده ها تن از زنان و دختران اعم از متعلمان مدارس دینی، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا در رابطه به تحصیل غیر مختلط. . .

شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۰ - ۴:۷
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

محمد ادریس ابوبکر به حیث رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی آقای ابوبکر، سرپرست معینان مالی و اداری و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۱۶ - ۱۱:۳
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

دوکتور دلاور سیلاب به حیث رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی امروز به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی دکتور دلاور سیلاب. . .

BACK TO NEWS