نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکره برقی در پوهنتون کابل ستایش به عمل آورد

baqir_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۵۶
ل

 معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکرۀ الکترونیکی در پوهنتون کابل ستایش کرد و مدیریت آنان را جهت تسریع روند توزیع تذکره و ایجاد سهولت برای مراجعه کنندگان سودمند خواند.

 نور احمد درویش، همکاری و تلاش این تیم 12 نفری توزیع تذکره در پوهنتون کابل را جهت توزیع به موقع تذکره به کارمندان وزارت تحصیلات عالی، استادان و محصلان چهار پوهنتون مرکز ستودنی خواند.

 معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی گفت که گرفتن تذکره برقی گذشته از آن که باعث سهولت و اعتبار اسناد هویتی شهروندان می‌شود، موجب پیشرفت، شفافیت و امنیت در کشور نیز خواهد شد.

 اسدالله ستانکزی مسوول بخش توزیع تذکره برقی در پوهنتون کابل، از وزارت تحصیلات عالی بابت همکاری در این بخش سپاسگزاری کرد و گفت که مراجعین شان روز تا روز بیشتر می شود و شماری زیادی از مراجعین شان که استادان و کارمندان وزارت تحصیلات عالی اند، با خانواده های شان جهت اخذ تذکره مراجعه می کنند.

 وی تأکید کرد که او و همکارانش همواره کوشیده اند تا باحسن رفتار و سرعت ممکن برای توزیع تذکره الکترونیکی، در خدمت هموطنان و مراجعه کنندگان شان باشند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۳۹
Background image

قرارداد پروژه اتصال 9 پوهنتون امضاء شد

قرارداد پروژه اتصال 9 پوهنتون کشور از طریق شبکه لیزد انترانت و قرارداد شبکه سازی پوهنتون های هرات و بدخشان امروز میان وزارت تحصیلات عالی، شرکت افغان تیلی کام و شرکت مسلم آریایی امضا شد.. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۲:۳۳
Background image

معین علمی وزارت تحصیلات عالی در مراسم جنازه پوهاند محمد رسول باوری شرکت نمود

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی و جمعی از هیأت رهبری و استادان پوهنتون کابل امروز در مراسم جنازه پوهاند محمد رسول باوری شرکت نموده با گذاشتن اکلیل گل، بر روان پاک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۱۱:۲۷
Background image

از هفته جهانی محیط زیست در سالون ICT پوهنتون فاریاب تجلیل به عمل آمد

از هفته جهانی محیط زیست با اشتراک پوهنمل فیروز اوزبیک کریمی رئیس پوهنتون فاریاب، وحیدالله مبارز کارشناس مقام ولایت، انجنیر احمد فهیم فرهمند رئیس حفاظت محیط زیست، فضل الحق محمدی عضو. . .

BACK TO NEWS