معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در سفر کاری خود به زون جنوبی، از پوهنتون های کندهار و هلمند دیدار نمود.

ameen_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۴ - ۱۱:۳۰
djkfhkjdshfkj

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری این وزارت در نشست خود با رهبری و استادان پوهنتون کندهار در مورد زمین های غصب شده این پوهنتون صحبت نمود. معین مالی و اداری همچنان، در باره انکشاف روند تحصیلی و بازپس‌گیری
زمین های غصب شده با والی کندهار صحبت کرده و والی این ولایت از همکاری های خود در این موارد اطمینان داد.
پس از آن، معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در سفرش به ولایت هلمند و در نشست خود با مسؤلان این پوهنتون در باره حفاظت از زمین های مربوطه، سرسبزی محیط، ترمیم سرک و سیستم برق پوهنتون هلمند صحبت نمود. او همچنان با والی، رئیسان زراعت و برق هلمند دیدار کرده در بخش های مربوطه خواستار همکاری گردید که والی هلمند و رییسان زراعت و برق این ولایت در تطبیق پروژه های فوق اعلام همکاری کردند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۰ - ۶:۱۶
Background image

تحت ریاست رئیس انکشاف برنامه های علمی، هیئت موظف وزارت تحصیلات عالی از برنامه های فوق لیسانس پوهنتون خصوصی آزاد اسلامی نظارت بعمل آوردند.

هیئت مشترک وزارت تحصیلات عالی به ریاست انجنیر سردار ولی صالحی رئیس نظارت و ارزیابی و عضویت رؤسا و نمایندگان ریاست های تضمین کیفیت و اعتباردهی، تفتیش داخلی و ریاست امور محصلان خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۶:۵
Background image

تحت ریاست رئیس انکشاف برنامه های علمی، هیئت موظف وزارت تحصیلات عالی از برنامه های فوق لیسانس نهاد های تحصیلات عالی خصوصی دنیا، کاردان، خاتم النبیین و باختر نظارت بعمل آوردند.

هیئت مشترک وزارت تحصیلات عالی به ریاست انجنیر سردار ولی صالحی رئیس نظارت و ارزیابی و عضویت رؤسا و نمایندگان ریاست های تضمین کیفیت و اعتباردهی، تفتیش داخلی و ریاست امور محصلان خصوصی طی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۸ - ۱۱:۴۴
Background image

معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی و شماری از رؤسای ادارات مرکزی این وزارت از نمایشگاه پوستر های تحقیقاتی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل دیدار نمودند.

مولوی حافظ محمد حامد حسیب معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی در محفل افتتاحیه  نمایشگاه یاد شده گفت که مبدای هر تحقیق ما بر اساس دستور قرآن و ارشادات نبی کریم (ص) باید باشد. موصوف. . .

BACK TO NEWS