به تعداد 62 کارمند وزارت تحصیلات عالی از ورکشاپ ارتقای ظرفیت چهار روزه فارغ شدند.

nasir_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۹:۸
rsdf

1443/12/6

1401/4/14

به تعداد 62 کارمند وزارت تحصیلات عالی از ورکشاپ ارتقای ظرفیت چهار روزه فارغ شدند.

این ورکشاپ از طرف ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی برگزار شده و اشتراک کنندگان مراحل مختلف "گزارش دهی" را فرا گرفتند.

مفتی عبدالکریم امیری رییس منابع بشری این وزارت، در مراسم توزیع تصدیق‌نامه های اشتراک کنندگان، از آنان خواست که آنچه را در این ورکشاپ آموزشی فراگرفته اند را در کار های اداری شان تطبیق دهند، تا بتوانند به گونه بهتر مصدر خدمت به مردم باشند.

مفتی امیری همچنان گفت که قرار است در آینده، برنامه های ارتقای ظرفیت در بخش کمپیوتر نیز برای کارمندان برگزار شود.

اشتراک کنندگان این ورکشاپ، برنامه های آموزشی و ارتقای ظرفیت را تأثیر گذار دانسته بر ادامه چنین برنامه ها تأکید کردند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۱:۳۵
Background image

کمیته تحت عنوان (توحید و اصلاح مشکلات سال گذشته نهاد های تحصیلات عالی کشور) به ریاست معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

19/1/1444
26/5/1401

در این کمیته که به اساس هدایت سرپرست وزارت تحصیلات عالی به منظور برجسته سازی و اصلاح مشکلات سال گذشته نهاد های تحصیلی کشور و دریافت راه حل های مناسب برای آن  ایجاد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۰:۳۴
Background image

به هدف ایجاد هماهنگی و حل مشکلات از ناحیه ارایه خدمات انترنیتی و تخنیکی دفاتر مرکزی وزارت تحصیلات عالی، نشستی میان ریاست های تکنالوژی معلوماتی و تهیه و تدارکات برگزار گردید.

19/1/ 1444
26/5/1401

در این نشست انجنیر احمد ضیاء جبارخېل رئیس تکنالوژی معلوماتی وزارت تحصیلات عالی روی اهمیت تکنالوژی معلوماتی در پیشبرد و تسریع امور کاری ادارات صحبت نموده، اظهارداشت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۶:۱۸
Background image

هیئت اعزامی وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست رئیس امور محصلان خصوصی وزارت تحصیلات عالی، در جریان سفر کاری به ولایت کندز نهاد های تحصیلات عالی خصوصی آن ولایت را مورد نظارت و ارزیابی قرار داد.

۱۴۴۴/۱/۱۹
۱۴۰۱/۵/۲۶

انجنیر سید اسماعیل روحانی رئیس امور محصلان خصوصی وزارت تحصیلات عالی، در حالیکه انجنیر روح الله روحانی رئیس انکشاف برنامه های علمی و عبدالباری خپلواک رئیس مالی و. . .

BACK TO NEWS