اطلاعیه بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دکتورا کشور رومانیا

Akmal_admin

Due

-

Location رومانیا

وزارت محترم امور خارجه از اعطای بورس های تحصیلی کشور رومانیا برای سال تعلیمی ۲۰۲۱ ۲۰۲۲ در رشته های مختلف تحصیلی به جز از رشته های طب ، ستوماتولوژی و فارمسی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا  برای کشور های غیر اتحادیه اروپا خبر داده و خواهان معرفی کاندیدان واجد شرایط از جانب افغانستان، توام با تکمیل اسناد تائید شده ذیل گردیده است.

  • خانه پری فورم درخواست
  • کاپی دیپلوم و ترانسکرپت نمرات با ترجمه انگلیسی
  • کاپی سند تولد با ترجمه رسمی به لسان انگلیسی
  • کاپی سه صفحه نخست پاسپورت
  • بیمه صحی
  • خلص سوانح
  • قصد نامه ویا Letter of intent  صرف برای کاندیدان برنامه دوکتورا

شرایط کاندیدی:

  • متقضایان برای بورس مقطع لیسانس فیصدی نمرات سه ساله مکتب شان کمتر از 70 فیصد نباشد
  • متقضایان برای بورس مقطع ماستری فیصدی نمرات دوره لیسانس شان کمتر از 65 فیصد نباشد

کاندیدان میتوانند اسناد مربوط را مستقیماً به ایمیل آدرس الکترونیکی scholarships@mae.ro بفرستند و اصل اسناد را از طریق فزیکی و یا خدمات پستی رسانی DHL قبل از تاریخ 5 می 2021 مطابق 16/2/1400 بدسترس کشور بورس دهنده قرار داده در غیر آن بعد از موعد تعین شده مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

گفتنی است که فیس پوهنتون، مصارف محل اقامت و کمک مالی برای دوره لیسانس 65یورو، برای دوره ماستری 75 یورو و برنامه دوکتورا 85 یورو ماهانه برای محصلین از طرف کشور بورس دهنده در نظر گرفته شده است اما تکت رفت و برگشت بدوش کاندیدان میباشد، در ضمن متقاضیان به زبان رومانیایی تسلط داشته باشند، در غیر آن مکلف اند تا یک سال دوره آموزشی زبان را در کشور محل تحصیل بگذرانند. البته برای معلومات بیشتر و دریافت فورم درخواست به لینک انترنتی وزارت امور خارجه کشور رومانیا http://www.mae.ro/en/node/10251    مراجعه نمایند.

بناءً کاندیدان محترم با اسناد دست داشته شان جهت اخذ سایر فورمه ها به غرفه شماره 21 دفتر پذیرش عمومی وزارت تحصیلات عالی مراجعه و قبل از تاریخ 28/ 12/ 1399 با تمام اسناد و مدارک لازم همراه با سافت اسناد اسکن شده به دسترس این وزارت قرار داده از مجرای رسمی نیز موضوع پیگیری گردد.

قابل یاد آوریست ارسال اسناد کاندیدان از طریق پست سریع DHL توسط شخص کاندید صورت میگیرد.

برای دریافت ضمایم بورسیه فوق روی کلمه LINK کلیک نمایید.

1. دانلود

2. دانلود

3. دانلود

4. دانلود

آخرین بورسیه ها

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۰:۱۰
Background image

اطلاعیه ثبت نام بورسیه تحصیلی پوهنتون لمپونگ کشور اندونیزیا در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

پوهنتون دولتی لمپونگ اندونیزیا طی یادداشت شماره 3017/UN26./K.S/2021 مورخ 2021/4/16 خویش جهت ترغیب جوانان افغانستان به ثبت نام بورسیه های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا برای . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۴:۵۷
Background image

اطلاعیه مجدد بورس های تحصیلی کشور عربستان سعودی در مقاطع (لیسانس، ماستری و دوکتورا)

کشور عربستان سعودی از اعطای 371 سیت بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا برای طبقه اناث و ذکور برای سال های 2021 الی 2022 خبر داده است:

اسناد مورد نیاز:

فیصدی نمرات مکتب . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۴:۵۳
Background image

اطلاعیه بورس تحصیلی پوهنتون البخاری کشور مالیزیا در مقطع لیسانس

وزارت محترم امور خارجه ج.ا.افغانستان از اعطای 30 سیت بورس تحصیلی پوهنتون البخاری کشور مالیزیا در مقطع لیسانس خبر داده است بورس مذکور طبق هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی بصورت آزاد . . .