اطلاعیه برنامه آموزشی کالج مکسیکو

baqir_admin
ل

« سفارت مکسیکو در تهران رسماً به اطلاع می‌رساند که کالج مکسیکو (COLMEX)  قصد دارد یک برنامه بین المللی تابستانی را به صورت مجازی از تاریخ 28 جون الی 23 جولای 2021 به زبان انگلیسی برگزار نماید.

کالج مذکور از محصلان مستعد دعوت نموده تا از طریق ایمیل آدرس summerprogram@colmex.mx بصورت مستقیم به آن کالج تماس حاصل نموده و فورم‌های خانه پری شده و فایل PDF اسناد و مدارک خواسته شده را به لسان انگلیسی ترتیب و تا تاریخ 30 ماه اپریل 2021 به دسترس آنها قرار دهند. تمرکز این برنامه آموزشی بر مکسیکو و واقعیت‌های امریکای لاتین می‌باشد و کورس‌های که طی این برنامه ارایه می‌گردند، شامل زبان شناسی و ادبیات، تاریخ و علوم سیاسی، اقتصاد، جامعه و محیط زیست، زبان اسپانیایی و فرهنگ امریکای لاتین خواهد بود. علاوه بر کورس‌های اکادمیک، فعالیت‌های فرهنگی و صنوف زبان اسپانیایی( متناسب با نیاز محصلان) به صورت مجازی ارایه خواهد شد.

علاقمندان برای دریافت معلومات بیش‌تر راجع به این برنامه با آقای L. Alejandra Gonzalez Barajas همآهنگ کننده و خانم IngridBetancourt دستیار وی با شماره تماس +525554493000 و  ایمیل آدرس آدرس summerprogram@colmex.mx  تماس حاصل نمایند. جزئیات همین برنامه در یاد داشت رسمی سفارت مذکور تصریح شده که یک نقل آن ضمیمه اطلاعیه هذا می باشد.

 همچنان، مخارج اشتراک در این برنامه آموزشی تابستانی (750) دالر امریکایی بوده اما برای آنعده از محصلان که قبل از تاریخ 19 ماه می 2021 اقدام به پرداخت مخارج تحصیلی نمایند، مبلغ (50) دالر امریکایی تخفیف داده خواهد شد. »

برای معلومات بیشتر روی لینک کلیک کنید.

دانلود

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۴۲
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی در رابطه به آغاز سال تحصیلی 1400 در نهاد های تحصیلی دولتی و خصوصی ولایات گرمسیر کشور

بازنگری تقویم آکادمیک نهادهای دولتی و خصوصی ولایات گرم سیر کشور در سال ۱۴۰۰ به اساس تقاضای مکرر محصلان و ارسال طرح های کتبی از جانب نهاد های تحصیلات عالی ولايت هاي گرم سیر کشور مبنی بر . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۷:۳۴
Background image

اطلاعیه ثبت نام جدید الشمولان برنامه های ماستری پوهنتون پولی تخنیک کابل برای سال ۱۴۰۰

پوهنتون پولی تخنیک کابل برای دوره های ماستری شبانه سال ۱۴۰۰ خویش در رشته های ذیل محصل می پذیرد.

1- پوهنځی: انجنیری منابع آب و محیط زیست

دیپارتمنت: هایدرولیک و ساختمان های هایدرو . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۵ - ۹:۱۹
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی در مورد پروسه تبدیلی در نهاد های تحصیلی دولتی

به اطلاع محصلانی که خواستار تبدیلی از یک نهاد تحصیلی به نهاد تحصیلی دیگر باشند، مطابق به مقرره آموزش دوره لیسانس و فیصله مورخ 18/9/1399 شورای معینیت امور محصلان تبدیلی های شان تحت شرایط . . .

بازگشت به اطلاعیه ها