کار کمیته بازنگری و مرور ساختار تشکیلاتی ادارت مرکزی وزارت تحصیلات عالی تکمیل شد

baqir_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۱۱:۴۷
g

کار کمیته بازنگری و مرور بر ساختار تشکیلاتی ادارت مرکزی وزارت تحصیلات عالی که تحت ریاست معین مالی و اداری امروز برگزار شد، با تائید طرح ساختار تشکیلاتی دو ریاست دیگر، تکمیل گردید.

در آغاز این جلسه نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از اعضای کمیته یاد شده که در مدت چهار ماه با دقت و مسوولیت کامل روی ساختار تشکیلاتی ادارات مرکزی وزارت تحصیلات عالی کار نموده بودند سپاسگزاری کرد.

آقای درویش گفت:« این بازنگری به اساس اولویت های کاری، جلوگیری از تداخل وظیفوی، ساده سازی پروسه های کاری، حذف و یا ایزاد ادارات مطابق ضرورت در راستای عرضه خدمات بهتر، جلوگیری از تورم تشکیلاتی و تنظیم سیستم تشکیلاتی وزارت تحصیلات عالی به اساس نیازمندی های فعلی صورت گرفته است

وی هم چنان اظهارداشت که طرح ساختار تشکیلاتی این وزارت که از سوی کمیته بازنگری و مرور بر ساختار تشکیلاتی ادارات مرکزی وزارت تحصیلات عالی امروز تکمیل و جهت تائید به کمیسیون تشکیلاتی وزارت تحصیلات عالی که تحت ریاست مقام رهبری این وزارت فعالیت دارد راجع گردید که  پس از تائید، به کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی ارسال خواهد شد.

به گفته معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی، قرار است به زودی کار این کمیته روی بازنگری و معقول سازی ساختار تشکیلاتی نهاد های تحصیلات عالی دولتی کشور، ادامه یابد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۱ - ۴:۲۲
Background image

ده ها تن از متعلمان مدارس دینی و محصلان حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا طی یک گرد همایی اعلام نمود

ده ها تن از زنان و دختران اعم از متعلمان مدارس دینی، محصلان و سایر اقشار جامعه طی یک گردهمایی در پوهنتون تعلیم و تربیه کابل حمایت شان را از برنامه های ا.ا.ا در رابطه به تحصیل غیر مختلط. . .

شنبه ۱۴۰۰/۶/۲۰ - ۴:۷
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

محمد ادریس ابوبکر به حیث رئیس جدید التقرر ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی آقای ابوبکر، سرپرست معینان مالی و اداری و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۱۶ - ۱۱:۳
Background image

رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

دوکتور دلاور سیلاب به حیث رئیس جدید التقرر ریاست اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی امروز به کارمندان این ریاست معرفی و به کار آغاز نمود.

در محفل معرفی دکتور دلاور سیلاب. . .

BACK TO NEWS