ورکشاپ آگاهی دهی کار شیوۀ ثبت و بررسی دارایی های کارمندان دایر شد

baqir_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۲:۴۷
a

ورکشاپ آگاهی دهی کار شیوۀ  ثبت و بررسی دارایی های کارمندان در وزارت تحصیلات عالی امروز تدویر یافت.

در این ورکشاپ که از سوی ریاست ثبت دارایی های اداره امور ریاست جمهوری و همکاری ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی دایر گردید، معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی،  رئیس اداره ثبت و بررسی دارایی های اداره امور، روئسا و کارمندان وزارت تحصیلات عالی و  روئسا و مسؤولان اداری چهار پوهنتون دولتی مرکز شرکت نموده بودند.

نوراحمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی روند ثبت و بررسی دارایی های کارمندان از رتبه اول الی ششم را یک اقدام نیک در راستای تأمین شفافیت، حسابدهی و حکومتداری خوب خوانده،  با اشاره به اهمیت ثبت دارایی های کارمندان دولتی دولتی،  اطمینان داد که  این پروسه به صورت منظم و با در نظر داشت معیاد زمانی تعیین شده در وزارت تحصیلات عالی تکمیل خواهد شد.

همچنان عبدالودود بشریار رییس اداره ثبت و بررسی دارایی ها پیرامون اهداف و پلان های این اداره به اشتراک کنندگان معلومات ارایه نموده گفت که ثبت دارایی ها ابزاری برای مبارزه با فساد اداری و بی عدالتی و در نهایت نهادینه شدن فرهنگ پاسخگویی دولت به ملت می باشد.

بعدا پریزنتیشن های در رابطه به طرز خانه پُری فورم ثبت دارایی ها و معرفی سیستم ثبت انلاین ثبت دارایی ها به شرکت کنندگان ارایه گردید

در اخیر ورکشاپ کارمندان در رابطه به چگونگی ثبت دارایی ها و مشکلات موجود در زمینه سوالات های را مطرح نمودند که از جانب مسؤولان پاسخ داده شد.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۱۱ - ۹:۵۸
Background image

نشستی به منظور تسریع روند تشخیص فرصت های سرمایه گذاری در سکتور تحصیلات عالی دایر گردید

به منظور تسریع روند تشخیص فرصت های سرمایه گذاری در سکتور تحصیلات عالی و شریک ساختن طرح های نهاد های تحصیلی کشور، نشستی در وزارت تحصیلات عالی دایر شد. 

در این نشست که از طریق ویدیو. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۵۷
Background image

ورکشاپ سه روزه آموزش برنامه های ایدکس و افغان ایکس امروز پایان یافت

در محفلی که بدین مناسبت در پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر شد، معین علمی، شماری از روسا، مشاور وزارت تحصیلات عالی و همچنان هیأت رهبری و استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل اشتراک ورزیده بودند.. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۱۱:۳۰
Background image

مرکز صلح در پوهنتون سید جماالدین افغان ولایت کنر افتتاح شد

در مراسم افتتاح مرکز یاد شده والی کنر، روئسای پوهنتون های کنر و ننگرهار، تعدادی از استادان، منشی شورای ولایتی کنر، بزرگان قومی، جوانان، اعضای جامعه مدنی و محصلان شرکت نموده بودند.

رئیس. . .

BACK TO NEWS