نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با والی ننگرهار ملاقات نمود

baqir_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۱:۱۰
n

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی با والی ننگرهار ملاقات نمود.

در این ملاقات دو طرف پیرامون بهبود وضعیت تحصیلی، ایجاد زیر ساخت های تحصیلی، و ارتقای ظرفیت استادان و محصلان پوهنتون ننگرهار بحث و تبادل نظر نمودند.

در نخست ضیاالحق امرخیل والی ننگرهار از توجه رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی به پوهنتون ننگرهار قدردانی نموده و پیشنهادات شان را در رابطه به بهبود و انکشاف تحصیلات عالی، ارتقای ظرفیت تحصیلی استادان و ایجاد سهولت های لازم در آن پوهنتون مطرح نمود.

دکتور عباس بصیر نامزد وزیر و سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن استماع پیشنهادات، در رابطه به برنامه ها و پلان های انکشافی و توسعوی رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی معلومات داده گفت که بهبود و انکشاف نظام تحصیلات عالی، ایجاد زیر ساخت های جدید و ارتقای ظرفیت استادان جوان در اولویت کاری این وزارت قرار دارد.

سرپرست وزارت تحصیلات عالی علاوه نمود که پوهنتون ننگرهار یکی از بهترین نهاد های تحصیلی کشور به شمار میاید و رهبری جدید وزارت تحصیلات عالی اطمینان می دهد که برای بهبود کیفی وضعیت تحصیلات عالی در آن ولایت کار های را انجام خواهد داد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۰:۵۲
Background image

دفتر ( WEE-NPP2) وزارت مالیه کارمندان اناث وزارت تحصیلات عالی را در بخش توانمند سازی اقتصادی همکاری می کند

دفتر ( WEE-NPP2) یا برنامه دارای اولویت ملی توانمند سازی اقتصادی زنان در وزارت مالیه، در بخش های مورد نیاز که منجر به توانمند سازی اقتصادی کارمندان اناث وزارت تحصیلات عالی گردد، این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۰:۴۲
Background image

از 100 تن فارغ‌التحصیلان پوهنځی‌های حقوق و شرعیات پوهنتون هرات تقدیر شد

از 100 تن فارغ‌التحصیلان پوهنځی‌های حقوق و شرعیات پوهنتون هرات که در آزمون سی و یکمین دور ستاژ قضایی ستره محکمه موفق گردیده اند، تقدیر به عمل آمد.

در این دوره بیش از 9 هزار رقابت کننده. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۱۱:۵۰
Background image

جلسه ای به منظور هماهنگی میان دفتر سخنگوی وزارت تحصیلات عالی و مسوولان نشراتی پوهنتون ها دایر شد

به منظور هماهنگی میان دفتر سخنگوی وزارت تحصیلات عالی و مسؤولان نشراتی پوهنتون های مرکز و ولایات امروز جلسه ای از طریق ویدیو کنفرانس دایر گردید.

در این جلسه نور احمد درویش معین مالی و. . .

BACK TO NEWS