معین علمی وزارت تحصیلات عالی با هیات رهبری پوهنتون هرات دیدار کرد

baqir_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۵:۱۵
ل

پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی و هیئت همراه شان طی سفری به ولایت هرات با پوهنوال دکتور عبدالله فایز رییس پوهنتون هرات، معاونان پوهنتون، رؤسا و استادان آن پوهنتون دیدار نمود.

د راین دیدار دکتور فایز ضمن خوش آمدگویی، از همکاری‌های وزارت تحصیلات عالی در ارتقای ظرفیت‌های علمی پوهنتون هرات تشکر و قدردانی نموده و در رابطه به فعالیت ها و دست آوردهای پوهنتون هرات مطابق به پلان استراتیژیک این نهاد علمی معلومات داد.

رییس پوهنتون همچنان از معین علمی وزارت تحصیلات عالی خواست در قسمت زیربناها، امکانات و سایر معضلاتی که مانع خدمات‌رسانی با کیفیت به جامعه می‌شود با این نهاد علمی همکاری همه جانبه صورت گیرد.

سپس رؤسا و استادان پوهنتون هرات پیرامون چالش‌های موجوده صحبت نمودند و پیشنهادهای خود را ارایه داشتند.

در ادامه معین علمی وزارت تحصیلات عالی با قدردانی از فعالیت ها و تلاش های هیئت رهبری و استادان پوهنتون هرات در راستای تقویت تحصیلات عالی کشور، از پیشنهادها و نظریات آنان استقبال نموده وعده داد که به خواست های مطرح شده در چوکات قانون و مقرره ها رسیدگی صورت خواهد گرفت .

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۵۶
Background image

نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکره برقی در پوهنتون کابل ستایش به عمل آورد

 معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکرۀ الکترونیکی در پوهنتون کابل ستایش کرد و مدیریت آنان را جهت تسریع روند توزیع تذکره و ایجاد سهولت برای مراجعه کنندگان سودمند خواند.. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۳
Background image

وزیر تحصیلات عالی با عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار کرد

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با عبدالله شفاهی عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار نمود.

 هدف از این دیدار را چگونگی راه اندازی برنامه های مشترک در راستای آگاهی دهی از. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۶:۴
Background image

قرار است زمینه برنامه های ماستری زبان و ادبیات پشتو در پوهنتون های بزرگ کشور فراهم گردد

قرار است  بر مبنی اسناد تقنینی برنامه ماستری مشترک میان پوهنتون های بزرگ کشور با کیفیت عالی و معیاری ایجاد گردد که در اولین ابتکار  به اساس یک تفاهمنامه مشترک 7 جانبه میان پوهنتون های. . .

BACK TO NEWS