ماستر پلان اعمار ساختمان پوهنتون بین المللی اسلامی در افغانستان ارایه شد

baqir_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴
ل

ماستر پلان اعمار ساختمان پوهنتون بین المللی اسلامی در افغانستان امروز در نشستی از طریق ویدیو کنفرانس از سوی گروه کاری کشور مالیزیا به جانب افغانستان ارایه گردید.

در این نشست که پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی، سحر همدرد معین وزارت شهرسازی و اراضی و سفیر افغانستان در مالیزیا حضور داشتند، گروه کاری کشور مالیزیا طرح پلان اعمار ساختمان پوهنتون بین المللی اسلامی را ارایه و در رابطه به جزئیات آن توضیحات دادند.

در مقابل معین وزارت شهر سازی و اراضی نظریات خویش را در رابطه به طرح پلان ساختمان پوهنتون یاد شده مطرح نموده تصمیم اتخاذ شد تا این پلان با شرکت های معتبر داخلی شریک ساخته شود و برای نهایی سازی آن تلاش بیشتر صورت گیرد.

قابل ذکر است که قرار است پوهنتون بین المللی اسلامی از جانب سازمان همکاری کشور های اسلامی(OIC) در ولایت ننگرهار اعمار گردد.

رئیس جمهور کشور طی حکمی کمیته ی را تحت ریاست وزیر امور خارجه کشور موظف نموده تا با تیم مالیزیایی که ماستر پلان پوهنتون متذکره را ساخته اند، کار نماید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۵۶
Background image

نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکره برقی در پوهنتون کابل ستایش به عمل آورد

 معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی از تیم توزیع تذکرۀ الکترونیکی در پوهنتون کابل ستایش کرد و مدیریت آنان را جهت تسریع روند توزیع تذکره و ایجاد سهولت برای مراجعه کنندگان سودمند خواند.. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۱۰:۳
Background image

وزیر تحصیلات عالی با عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار کرد

دکتور عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با عبدالله شفاهی عضو کمیسیون نظارت بر تطبیق قانون اساسی دیدار نمود.

 هدف از این دیدار را چگونگی راه اندازی برنامه های مشترک در راستای آگاهی دهی از. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۰ - ۶:۴
Background image

قرار است زمینه برنامه های ماستری زبان و ادبیات پشتو در پوهنتون های بزرگ کشور فراهم گردد

قرار است  بر مبنی اسناد تقنینی برنامه ماستری مشترک میان پوهنتون های بزرگ کشور با کیفیت عالی و معیاری ایجاد گردد که در اولین ابتکار  به اساس یک تفاهمنامه مشترک 7 جانبه میان پوهنتون های. . .

BACK TO NEWS