قرارداد ایجاد 6 مرکز انکشاف مسلکی امضا شد

baqir_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۸:۳۳
ل

قرارداد ایجاد 6 مرکز انکشاف مسلکی (PDC)در چهار پوهنتون ولایتی کشور امروز میان معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی و شرکت برنده قرار داد امضا شد.

 نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی حین امضای قرارداد یاد شده گفت که هدف اساسی از ایجاد مراکز انکشاف مسلکی در نهاد های تحصیلی کشور، ارتقای مهارت های رهبری و مدیریت اکادمیک  نهاد های تحصیلی کشور می باشد .

 وی ضمن تاکید بر تطبیق تمامی مواد قرارداد، از شرکت تطبیق کننده این پروژه خواست تا در کنار تکمیل پروژه در زمان تعیین شده آن بر کیفیت آن توجه جدی نمایند.

 همچنان مسوول شرکت برنده شده نیز تعهد نمود که پروژه یاد شده را مطابق شرایط قرار داد و با درنظرداشت معیار های تعیین شده تکمیل خواهد نمود.

 به گفته عبدالله صوفی زاده رییس تهیه و تدارکات وزارت تحصیلات عالی قیمت مجموعی پروژه یاد شده بیشتر از 17 میلیون و 825 هزار افغانی می باشد که از بودجه وزارت تحصیلات عالی پرداخت می شود.

 قابل ذکر است که تا اکنون به استثنای مراکز یاد شده 26 مرکز در نهاد های تحصیلی کشور ایجاد شده است که با تکمیل 6 مرکز جدید، شمار آن به 32 مرکز افزایش خواهد یافت.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۴۰۰/۷/۳۰ - ۷:۴۸
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی با ارنوت پاویلز نماینده اتحادیه اروپا دیدار نمود.

سر پرست وزارت تحصیلات عالی ګفت که ا.ا.ا به تحصیلات عالی ذکور و اناث در کشور نه تنها متعهد است، بلکه برای غنامندی و ارتقای کیفیت آن تلاش میورزند. او افزود که وزارت تحصیلات عالی روی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۸:۵۳
Background image

شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی امروز تحت ریاست انجنیر سید محمد اسماعیل روحانی سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی دایر گردید.

۲۸ میزان ۱۴۰۰ وزارت تحصیلات عالی

شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی امروز تحت ریاست انجنیر سید محمد اسماعیل روحانی سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی دایر گردید.

 د. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۷:۵۹
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون پروان دایر شد

جلسه شورای علمی پوهنتون پروان  امروز تحت ریاست پوهاند محمد همایون رسولی رئیس آن پوهنتون و با حضور داشت قاری  برکت الله حنفی نماینده ا.ا.ا ، معاونین پوهنتون و رییسان  پوهنحی های ده گانه. . .

BACK TO NEWS