قرارداد ایجاد 6 مرکز انکشاف مسلکی امضا شد

baqir_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۸:۳۳
ل

قرارداد ایجاد 6 مرکز انکشاف مسلکی (PDC)در چهار پوهنتون ولایتی کشور امروز میان معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی و شرکت برنده قرار داد امضا شد.

 نور احمد درویش معین مالی و اداری وزارت تحصیلات عالی حین امضای قرارداد یاد شده گفت که هدف اساسی از ایجاد مراکز انکشاف مسلکی در نهاد های تحصیلی کشور، ارتقای مهارت های رهبری و مدیریت اکادمیک  نهاد های تحصیلی کشور می باشد .

 وی ضمن تاکید بر تطبیق تمامی مواد قرارداد، از شرکت تطبیق کننده این پروژه خواست تا در کنار تکمیل پروژه در زمان تعیین شده آن بر کیفیت آن توجه جدی نمایند.

 همچنان مسوول شرکت برنده شده نیز تعهد نمود که پروژه یاد شده را مطابق شرایط قرار داد و با درنظرداشت معیار های تعیین شده تکمیل خواهد نمود.

 به گفته عبدالله صوفی زاده رییس تهیه و تدارکات وزارت تحصیلات عالی قیمت مجموعی پروژه یاد شده بیشتر از 17 میلیون و 825 هزار افغانی می باشد که از بودجه وزارت تحصیلات عالی پرداخت می شود.

 قابل ذکر است که تا اکنون به استثنای مراکز یاد شده 26 مرکز در نهاد های تحصیلی کشور ایجاد شده است که با تکمیل 6 مرکز جدید، شمار آن به 32 مرکز افزایش خواهد یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۵۵
Background image

جلسۀ شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی دایر شد

جلسۀ شورای معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی تحت ریاست پوهندوی سید فرهاد شهیدزاده معین امور محصلان این وزارت  با اشتراک رییسان امور محصلان دولتی و خصوصی، ارزیابی اسناد برون مرزی،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴۶
Background image

رییس جدید انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد

 پوهندوی علی جان عادل به حیث رییس ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی معرفی شد.

در محفل معرفی پوهندوی عادل، پوهنمل عبدالتواب بالاکرزی معین علمی وزارت تحصیلات عالی، با ابراز. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۲۰
Background image

ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان خدمات ملکی در چهار پوهنتون ولایات برگزار شد

به اساس پلان ریاست منابع بشری وزارت تحصیلات عالی  در رابطه به ارتقای ظرفیت کارکنان خدمات ملکی پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی دولتی ورکشاپ های آموزش کارشیوه ارزیابی اجراات کارکنان. . .

BACK TO NEWS