سمینار آنلاین در باره روش های تدریس و تطبیق نصاب تحصیلی از طرف دکتور حیات الله عتید، مربی بین المللی و مشاور توسعه و توانمندسازی انسانی برای استادان جامعات و تخصصات دینی برگزار شد

Akmal_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۵
ر

۱۴۴۳/۱۱/۳۰
۱۴۰۱/۴/۸
سمینار آنلاین در باره روش های تدریس و تطبیق نصاب تحصیلی از طرف دکتور حیات الله عتید، مربی بین المللی و مشاور توسعه و توانمندسازی انسانی برای استادان جامعات و تخصصات دینی برگزار شد.
در این سمینار، مفتي عبد الرؤف فراهي رئيس نصاب تحصیلی، شیخ عبدالمالک نیازی رئيس تخصصات ریاست عمومی جامعات و تخصصات دینی و استادان تخصصات به گونه حضوری و دکتور حیات الله عتید، مربی بین المللی و مشاور توسعه و توانمندسازی انسانی به گونه آنلاین اشتراک داشتند.
در سمینار یاد شده، دکتور حیات الله عتید به عنوان استاد نخبه برای استادان جامعات و تخصصات دینی، در باره روِش های تدریس، تطبیق نصاب تحصیلی، خصوصیات استادان، شناخت محصلان و روِش های انتقال پیام و تبادل مکالمات معلومات داده و سوالات اشتراک کنندگان را جواب داد.
او همچنین، استادان تخصصات را به برخورد شایسته با محصلان، داشتن اخلاق خوب، تربیت و آموزش محصلان با فکر ملی و دینی تشویق نمود.
متعاقباَ شیخ عبدالمالک نیازی رئیس تخصصات ریاست عمومی جامعات و تخصصات دینی ضمن تقدیر از دکتور حیات الله عتید، این سمینار را برای استادان تخصصات مفید دانسته خواهان همکاری های بیشتر گردید که آقای عتید نیز از ادامه همکاری خود اطمینان داد.
قابل یاد آوری است که، این دومین روز سمینار بود که از طرف ریاست عمومی جامعات و تخصصات دینی به هدف ارتقای ظرفیت استادان در تالار وزارت تحصیلات عالی برگزار گردید.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۸ - ۱۰:۳۷
Background image

اعــــلان برنده گی 


    
تاریخ:      08/09/1402  مطابق به:      16/05/۱۴۴۵
عنوان: اعلان برنده گی پروژه بازسازی و نوسازی میدان فوتبال و ساخت سرک دوش در اطراف میدان فوتبال پوهنتون تعلیم وتربیه کابل 
شماره . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۸ - ۱۰:۳۵
Background image

اعــــلان برنده گی  


تاریخ:       08/09/1402  مطابق به:     16/05/۱۴۴۵
عنوان: اعلان برنده گی پروژه ترمیم تعمیر جمنازیوم پوهنتون تعلیم وتربیه کابل
شماره دعوتنامه داوطلبی: MOHE/KEU/1402/NCB/W-03
شرکت محترم . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۹/۸ - ۱۰:۳۴
Background image

اعــــلان برنده گی  

 

تاریخ:     08/09/1402  مطابق به:       16/05/۱۴۴۵
عنوان: اعلان برنده گی پروژه اعمار سایه بان در پارکینگ وسایط پوهنتون تعلیم وتربیه کابل
شماره دعوتنامه داوطلبی: MOHE/KEU/1402/NCB/W-07 . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۳۴
Background image

پروسه‌ی امتحان رقابتی بست‌ های اداری پوهنتون‌ های تخار و بدخشان با حضورداشت هیت وزارت تحصیلات عالی به رهبری شیخ عبدالله سیحان مشاور حقوقی وزارت تحصیلات عالی، نمایندگان ولایت تخار، رهبری پوهنتون‌های تخار و بدخشان و داوطلبان واجد شرايط در سالون جمنازیوم ورز

 

طی این پروسه مولوی نظر محمد نیازی، رییس پوهنتون بدخشان در مورد شفافیت امتحان و سپردن امانت به اهل آن به داوطلبان اطمینان داده گفت: در ۲۴ بست که در این دو پوهنتون به رقابت آزاد گذاشته. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۲۱
Background image

سرپرست وزارت تحصیلات عالی از شفاخانه کادری پوهنتون هرات دیدن نمود.

 

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم صاحب سرپرست وزیر تحصیلات عالی در این دیدار موجودیت شفاخانه کادری را برای محصلین پوهنځی طبی اساسی و ضروری خواند.

موصوف همچنان گفت: « وزارت تحصیلات. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۸:۹
Background image

از ۸۰ تن داوطلب برای ۱۱ بست خالی اداری موسسه تحصیلات عالی ارزگان امتحان اخذ شد.


هیتی به رهبری الحافظ انجنیر روح الله روحانی رییس اطلاعات، نشرات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی از جریان این امتحان نظارت کرد و به اشتراک کننده گان آرزوی کامیابی نموده و از شفافیت کامل. . .

BACK TO NEWS