رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جنیوا کال با سرپرست وزارت تحصیلات عالی نشستی را انجام داد.

nasir_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۰:۳۳
safsfaf

16 اسد1401
رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جنیوا کال با سرپرست وزارت تحصیلات عالی نشستی را انجام داد.
نشست یاد شده که در تالار مقام وزارت تحصیلات عالی ترتیب شده بود، در آن الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی، دکتور لطف الله خیرخواه معین علمی این وزارت، ماری لوکین رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جینوا کال و هیئت همراه شان شرکت نموده بودند.
ماری لوکین رئیس بخش کشور های آسیایی مؤسسه جینوا کال به نمایندگی هیئت یاد شده از همکاری های مسئولان وزارت تحصیلات عالی تشکری نمود.
به همین ترتیب خانم لوکین به هدف همکاری های مشترک میان مؤسسه جنیواکال و وزارت تحصیلات عالی روی امضا یک تفاهمنامه تاکید نموده، خواستار ایجاد یک کمیته کاری گردید.
در نشست یاد شده الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن تشکری از تشریف آوری هیئت متذکره، از فعالیت های آنان ستایش نموده، در قسمت ایجاد تیم کاری، ترتیب، توحید و امضا تفاهمنامه اطمینان داد.
آقای حقانی هم چنان گفت که افغانستان تازه از جنگ بیرون شده است و به همه لازم است تا مطابق ارزش های اسلامی و ملی زمینه های تحصیلات عالی را در داخل و خارج از کشور برای افغان ها مهیا سازند.
به اساس معلومات، جینواکال یک مؤسسه سویسی بوده که از 20 سال به اینسو در 16 کشور جهان، مطابق قوانین جهانی در بخش بلند بردن سطح آگاهی مردم در قسمت بشردوستی فعالیت می نماید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۱ - ۱۰:۵۰
Background image

موسسه تحصلات عالی فراه از محققین و محصلین ممتاز خویش تقدیر بعمل آورد.

در نشستی نوآوری که به ابتکار مجله تحقیقاتی وعلمی کمیته نشراتی موسسه تحصلات عالی فراه دایرگردید، از کارکرد های محصلین ممتاز و محققان این نهاد تقدیر گردید.
در این نشست مفتی نعمت الله. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۱۵
Background image

سرپرست وزارات تحصلات عالی طی نشستی از نهاد های تحصیلی که بعد از تحول پلان های استراتیژک شان مورد تائید قرار گرفته است تقدیر بعمل آورد.

در این نشست الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصلات عالی، از نهاد های تحصیلی دولتی  لغمان، وردگ، پکتیکا و نهاد های تحصیلی خصوصی اراکوزیا، تاج، طلوع سعادت قدردانی نموده گفت که. . .

شنبه ۱۴۰۱/۷/۹ - ۱۰:۹
Background image

به منظور برگزاری بهتر کانکور عمومی سال جاری و تامین شفافیت آن، جلسه تحت ریاست سرپرست وزارت تحصیلات عالی دایر شد.

الحاج مولوی عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در حالیکه شماری از مسئولان ادارات مرکزی این وزارت نیز حضورداشتند، طی جلسه که از طریق ویدیو کنفرانس با مسئولان و نمایندگان نهاد های. . .

BACK TO NEWS