ثبت نام تعداد (۵۱) تن از متقاضیان طبقه اناث بورس های تحصیلی پوهنتون آسیایی برای کشور بنگله دیش با درنظر داشت شرایط وضع شده

Akmal_admin
MOHE

بنابر تقاضای موسسه محترم برک (۵۱) تن از متقاضیان طبقه اناث که بدلیل شیوع ویروس کرونا در بورسهای تحصیلی پوهنتون آسیایی برای زنان طی مراحل اسناد شان باقی مانده بود و از طرف پوهنتون مذکور نیز جهت شمولیت به امتحان انتخاب شده اند، رسانیده میشود در صورتیکه اسناد ذیل را تکمیل نمایند؛

  • شهادتنامه مکتب
  • تذکره تابعیت
  • تکمیل فورم مرجع بورس دهنده

در عین حال شرایط ذیل را نیز دارا باشد؛

  • متقاضیان طبقه اناث فارغان صنوف دوازدهم از لیسه های مرکز و ولایات که سال فراغت شان ۱۳۹۳الی ۱۳۹۷ بوده و فیصدی نمرات سه ساله دوره ثانوی مکتب شان حد اقل از ۷۰ فیصد کمتر نباشد.
  • متقاضیان بلدیت به زبان انگلیسی داشته و قادر به سپری نمودن امتحان بشکل کتبی و شفاهی باشند.

میتوانند جهت اخذ سایر فورمه ها به غرفه شماره ۲۱ پذیرش عمومی وزارت تحصیلات عالی مراجعه و بعد از تکمیل آن الی تاریخ ۲۳/۷ /۱۳۹۹ دو باره تسلیم نمایند بعد از تاریخ معینه اسناد کاندیدان به هیچ صورت اخذ نخواهند شد.

قابل یاد آوریست در بورسیه فوق تنها متقاضیان ثبت کرده میتوانند که نامهای شان ضم اطلاعیه هذا موجود بوده و واجد شرایط فوق باشند.  

(البته یک تن از کاندیدان به دلیل اینکه قبلا ْ در بورسیه های تاجکستان معرفی شده اند اسم شان حذف گردیده است.)

برای دریافت اسمای تان اینجا کلیک نماید.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۹:۲۶
Background image

اطلاعیه ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی

قرار است جلسه جمعبندی، تنظیم، صحافت و دیزاین نصاب های تحصیلی رشته های اقتصاد و پالیسی و اداره عامه با حضور داشت روئسا، معاونان و منشی های کلستر های رشته های متذکره و کلستر دور اول . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۵ - ۱۰:۱۳
Background image

ثبت نام تعداد (۵۱) تن از متقاضیان طبقه اناث بورس های تحصیلی پوهنتون آسیایی برای کشور بنگله دیش با درنظر داشت شرایط وضع شده

بنابر تقاضای موسسه محترم برک (۵۱) تن از متقاضیان طبقه اناث که بدلیل شیوع ویروس کرونا در بورسهای تحصیلی پوهنتون آسیایی برای زنان طی مراحل اسناد شان باقی مانده بود و از طرف پوهنتون مذکور . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۸ - ۷:۳۲
Background image

اطلاعیه ریاست امور محصلان خصوصی وزارت تحصیلات عالی

به اطلاع تمامی اشخاصی که بعد از سپری نمودن امتحان کانکور از طریق اداره محترم ملی امتحانات واجد شرایط موسسات تحصیلات عالی خصوصی شناخته شده اند، رسانیده می شود که جهت ثبت نام در هر . . .

بازگشت به اطلاعیه ها