الحاج مولوي عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دیدار با یل‌یوفیلین Eloi Fillion وهیات همراه شان دیدار وحمایت آن را از شفاخانه های تدریسی وزارت تحصیلات عالی برای مردم سودمند قلمداد کرد

Akmal_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۳:۳۹
د لوړو زده کړو سرپرست وزیر الحاج مولوي عبدالباقي حقاني له یل‌یوفیلین Eloi Fillionاو ورسره پلاوي سره وکتل او د هغوی ملاتړ یې د لوړو زده کړو وزارت تدریسي روغتونونو لپاره ګټور وباله

4 قوس 1400
الحاج مولوي عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دیدار با یل‌یوفیلین Eloi Fillion وهیات همراه شان دیدار وحمایت آن را از شفاخانه های تدریسی وزارت تحصیلات عالی برای مردم سودمند قلمداد کرد. 
یل‌یوفیلین رییس کمیته صلیب سرخ برای افغانستان در این دیدارهدف از کمک های این کمیته جهانی را تشریح نمود وتأکید ورزید که با توجه به کمبود امکانات در افغانستان، این کمیته آماده است برای پیشرفت وتأمین صحت به مردم افغانستان کارکند. 
رئیس کمیته صلیب سرخ برای افغانستان اطمینان داد که درهمکاری با وزارت تحصیلات عالی برای بهبود عرضه خدمات صحی در شفاخانه های کادری آماده است تا زمینه کمک های بشر دوستانه را فراهم بسازد. 
الحاج مولوي عبدالباقی حقانی ازرئیس وتیم همراه کمیته صلیب سرخ برای افغانستان سپاسگزاری کرد واقدام آنان را برای حمایت از مردم افغانستان وشفاخانه های تدریسی وزارت تحصیلات عالی قابل قدر خواند.
وی گفت که شفاخانه های کادری در عین حال که  تدریسی  وکادری اند به مراجعین نیزعرضه خدمات می کنند. 
دراین دیدار قرار برآن شد که یک تیم تخنیکی وطبی از شفاخانه های کادری تحصیلات عالی وتیم کمیته صلیب سرخ با دیدار از شفاخانه ها وتشخیص نیازمندی در بخش های دارو ودرمان زمینۀ کمک ها به این شفاخانه ها را فراهم بسازند. 
در این دیداردکتورلطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی ورئیسان شفاخانه های تدریسی نیز حضور داشتند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۳:۵۲
Background image

رئیسان و معاونان امور محصلان پوهنتون های مرکزی با سرپرستان معینان امور علمی و امور محصلان وزارت تحصیلات عالی دیدار کردند

4 قوس 1400
رئیسان و معاونان امور محصلان پوهنتون های مرکزی با سرپرستان معینان امور علمی و امور محصلان وزارت تحصیلات عالی دیدار کردند. در این نشست که برخی رئیسان ادارات مرکزی و مشاورین. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۳:۳۹
Background image

الحاج مولوي عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دیدار با یل‌یوفیلین Eloi Fillion وهیات همراه شان دیدار وحمایت آن را از شفاخانه های تدریسی وزارت تحصیلات عالی برای مردم سودمند قلمداد کرد

4 قوس 1400
الحاج مولوي عبدالباقی حقانی سرپرست وزارت تحصیلات عالی در دیدار با یل‌یوفیلین Eloi Fillion وهیات همراه شان دیدار وحمایت آن را از شفاخانه های تدریسی وزارت تحصیلات عالی برای. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۳:۵
Background image

مسوولان اداره ملی امتحانات و پوهنتون طبی کابل در نشستی با سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی، از آمادگی ها برای اخذ امتحان بست های اکمال تخصص طبی پوهنتون طبی کابل و ننگرهار خبر دادند

چهارم قوس 1400 
مسوولان اداره ملی امتحانات و پوهنتون طبی کابل در نشستی با سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی، از آمادگی ها برای اخذ امتحان بست های اکمال تخصص طبی پوهنتون طبی. . .

BACK TO NEWS