اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی در مورد پروسه تبدیلی در نهاد های تحصیلی دولتی

baqir_admin
ل

به اطلاع محصلانی که خواستار تبدیلی از یک نهاد تحصیلی به نهاد تحصیلی دیگر باشند، مطابق به مقرره آموزش دوره لیسانس و فیصله مورخ 18/9/1399 شورای معینیت امور محصلان تبدیلی های شان تحت شرایط ذیل صورت می گیرد:

تبدیلی طبقه اناث به اساس موافقه هر دو نهاد تحصیلی و تکمیل نمره معیاری کانکور همان سال که امتحان کانکور را سپری نموده، صورت می گیرد

. 1تبدیلی طبقه ذکور مطابق مقرره فوق از روزانه به روزانه مجاز نبوده، صرف تبدیلی طبقه ذکور از برنامه روزانه به شبانه قابل اجرا می باشد.  

. 2محصلانی که یک سمستر خویش را موفقانه سپری نموده باشند، پروسه تبدیلی شان از تاریخ 10 الی 30 ثور سال 1400 صورت می گیرد

. 3فورم تبدیلی ها از طریق پوهنتون اولی اخذ و بعد از موافقه نهاد دومی غرض طی مراحل نهایی به ریاست امور محصلان تسلیم داده می شود

4محصلان که بیشتر از دو مضمون در پوهنتون اولی شان عدم کریدیت باشند، تبدیلی شان طی مراحل نمی گردد

.5یک محصل در طول دوره تحصیلی صرف یکبار حق تبدیلی را دارد

.6تبدیلی صرف در عین صنف، رشته و سمستر صورت می گیرد.

محصلان محترم مطلع باشند

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۸ - ۱۰:۳۷
Background image

اطلاعیه امتحان بورس تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع لیسانس

به تعقیب اطلاعیه قبلی نگاشته می شود که کشور قزاقستان از اعطای 16 سیت بورسیه تحصیلی در رشته های "انجنیری سیول، جیولوجی، زراعت و اقتصاد" خبر داده است بورسیه مذکور طبق هدایت مقام محترم . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۸ - ۹:۲۱
Background image

اطلاعیه ریاست انکشاف برنامه های علمی وزارت تحصیلات عالی

به اطلاع اعضای محترم کلستر دور دوم رشته طب معالجوی که قرار بود جلسات شان از تاریخ 9 الی 13 جوزای سال جاری دایر گردد، رسانیده می شود که به نسبت افزایش روز افزون واقعات مثبت مبتلایان به . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۸ - ۹:۱۷
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی

در پی افزایش روز افزون واقعات مثبت مبتلایان به ویروس کرونا و تجویز وزارت محترم صحت عامه جهت جلوگیری از گسترش این ویروس در رابطه به رخصتی دوهفته یی مراکز تعلیمی و تحصیلی در 16 ولایت کشور . . .

بازگشت به اطلاعیه ها