اطلاعیه بورس های تحصیلی مقاطع ماستری کوویست کشور هندوستان

baqir_hiadari

Due

-

Location کابل

کشور هندوستان در چارچوب  همکاری های علمی و فرهنگی خویش از اعطای (47) سیت بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری با تفکیک کتگوری های ذیل:

  • (40) سیت بورسیه (75)فیصد معافیت در فیس تحصیلی در مقطع ماستری.
  • (7) سیت بورسیه  (70) فیصد معافیت در فیس تحصیلی در مقطع ماستری.

در رشته های کمپیوتر ساینس و اداره و تجارت از طریق دفتر آتشه تحصیلی سفارت جمهوری اسلامی افغانستان مقیم دهلی جدید به این وزارت خبرداده است.

به اطلاع آنعده از متقاضیان که علاقمند کاندید شدن در مقاطع ماستری بورسیه مذکور را دارند، رسانیده می شود، در صورتیکه واجد شرایط باشند از طریق سیستم مدیریت بورسیه های این وزارت: یعنی( https://sms.mohe.gov.af ) خود را کاندید نموده و همچنان تمام اسناد و مدارک تحصیلی شان را به شکل هارد کاپی به آمریت تنظیم بورس های فوق لیسانس ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس ها ی وزارت  تحصیلات عالی تسلیم نمایند.

برای معلومات بیشتر  فایل ذیل را دانلود  نمایید.

آخرین بورسیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۰:۴۲
Background image

اطلاعیه مجدد بورس های تحصیلی دوره لیسانس کشور کویت

کشور کویت از اعطای  چهار سیت بورسیه های تحصیلی در مقطع لیسانس به این وزارت خبر داده است که موضوع به مقام محترم وزارت ارائه و در  بخشی از آن چنین هدایت فرمودند:

"بورسیه اختصاص یافته از . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۳۶
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقاطع ماستری و دوکتورا

سفارت جمهوری عربی مصر در کابل از اعطای 100 سیت بورسیه های تحصیلی در مقاطع ماستری و دوکتورا در پوهنتون الازهر   مصر برای سال 2020 2021 خبر داده است، که (90) نود فیصد در بخش های ادبیات . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۹:۲۳
Background image

اطلاعیه تمدید بورس تحصیلی پوهنتون الازهر مصر در مقطع لیسانس

پوهنتون الازهر شریف از اعطای100 سیت بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس برای سال 2020-2021 خبر داده است 90 فیصد آن در رشته های ادبیات و علوم دینی با سهمگیری مساویانه به خانم ها و آقایان در . . .