اطلاعیه بورس های تحصیلی در مقاطع لیسانس، ماستری و دکتورا کشور رومانیا

Akmal_admin

Due

-

Location رومانیا

وزارت محترم امور خارجه از اعطای بورس های تحصیلی کشور رومانیا برای سال تعلیمی ۲۰۲۱ ۲۰۲۲ در رشته های مختلف تحصیلی به جز از رشته های طب ، ستوماتولوژی و فارمسی در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا  برای کشور های غیر اتحادیه اروپا خبر داده و خواهان معرفی کاندیدان واجد شرایط از جانب افغانستان، توام با تکمیل اسناد تائید شده ذیل گردیده است.

  • خانه پری فورم درخواست
  • کاپی دیپلوم و ترانسکرپت نمرات با ترجمه انگلیسی
  • کاپی سند تولد با ترجمه رسمی به لسان انگلیسی
  • کاپی سه صفحه نخست پاسپورت
  • بیمه صحی
  • خلص سوانح
  • قصد نامه ویا Letter of intent  صرف برای کاندیدان برنامه دوکتورا

شرایط کاندیدی:

  • متقضایان برای بورس مقطع لیسانس فیصدی نمرات سه ساله مکتب شان کمتر از 70 فیصد نباشد
  • متقضایان برای بورس مقطع ماستری فیصدی نمرات دوره لیسانس شان کمتر از 65 فیصد نباشد

کاندیدان میتوانند اسناد مربوط را مستقیماً به ایمیل آدرس الکترونیکی scholarships@mae.ro بفرستند و اصل اسناد را از طریق فزیکی و یا خدمات پستی رسانی DHL قبل از تاریخ 5 می 2021 مطابق 16/2/1400 بدسترس کشور بورس دهنده قرار داده در غیر آن بعد از موعد تعین شده مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

گفتنی است که فیس پوهنتون، مصارف محل اقامت و کمک مالی برای دوره لیسانس 65یورو، برای دوره ماستری 75 یورو و برنامه دوکتورا 85 یورو ماهانه برای محصلین از طرف کشور بورس دهنده در نظر گرفته شده است اما تکت رفت و برگشت بدوش کاندیدان میباشد، در ضمن متقاضیان به زبان رومانیایی تسلط داشته باشند، در غیر آن مکلف اند تا یک سال دوره آموزشی زبان را در کشور محل تحصیل بگذرانند. البته برای معلومات بیشتر و دریافت فورم درخواست به لینک انترنتی وزارت امور خارجه کشور رومانیا http://www.mae.ro/en/node/10251    مراجعه نمایند.

بناءً کاندیدان محترم با اسناد دست داشته شان جهت اخذ سایر فورمه ها به غرفه شماره 21 دفتر پذیرش عمومی وزارت تحصیلات عالی مراجعه و قبل از تاریخ 28/ 12/ 1399 با تمام اسناد و مدارک لازم همراه با سافت اسناد اسکن شده به دسترس این وزارت قرار داده از مجرای رسمی نیز موضوع پیگیری گردد.

قابل یاد آوریست ارسال اسناد کاندیدان از طریق پست سریع DHL توسط شخص کاندید صورت میگیرد.

برای دریافت ضمایم بورسیه فوق روی کلمه LINK کلیک نمایید.

1. دانلود

2. دانلود

3. دانلود

4. دانلود

آخرین بورسیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۹:۵۴
Background image

اطلاعیه بورسیه کشور آذر بایجان در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

نمایندگی دایمی ج.ا. افغانستان در سازمان همکاری های اسلامی به تاسی از یاد داشت نمایندگی دایمی جمهوری آذربایجان مقیم ژنیو از اعطای ۲۰ سیت بورسیه تحصیلی برای کشور های عضو سازمان همکاری های . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۵
Background image

اطلاعیه بورسیه کشور فدراتیف روسیه در مقاطع (لیسانس، ماستری، دوکتورا و تخصص)

مرکز فرهنگی سفارت محترم کشور فدراتیف روسیه مقیم کابل از آغاز ثبت نام بورس های تحصیلی آن کشور در مقاطع مختلف تحصیلی (لیسانس، ماستری، دوکتورا و تخصص)  که کاملاً به صورت رایگان نمی باشد به . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۹:۴۴
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور هنگری در مقطع ماستری

کشور هنگری از اعطای بورسیه های تحصیلی آن کشور برای سال های ۲۰۲۱ ۲۰۲۲ برای تعداد از کشور ها در مقطع ماستری در رشته های ذیل خبر داده و خواهان معرفی کاندیدان محدود واجد شرایط از جانب . . .